Wystartował konkurs promujący jedną z nowych usług dostępnych w komunikatorze – GG dysk. Użytkownicy na specjalny numer GG:33 mogą przesyłać krótkie opisy własnych sposobów na zastosowanie wirtualnej przestrzeni o pojemności 3GB. Do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym pieniężne - http://www.gg.pl/konkurs.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Formuła konkursu jest prosta. Wystarczy dodać do swoich kontaktów w komunikatorze specjalny konkursowy numer GG:33 i postępować zgodnie z instrukcjami, które przesyłane będą w wiadomościach od tego numeru.

Warunkiem udziału w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu i wysłanie przez użytkownika na numer konkursowy GG:33 sposobu na korzystanie z nowej usługi w GG, jaką jest GG dysk ( http://beta.gg.pl/info/dysk).

Zabawa konkursowa polega także na ustawianiu przez użytkowników specjalnych opisów:

Rozmaite sposoby na wykorzystanie GG dysku będą podpowiadać bohaterzy specjalnych filmów video – można je oglądać na stronie konkursowej http://www.gg.pl/konkurs.

Konkurs trwa do 30 maja i będzie wsparty kampanią wewnętrzną w mediach GG Network. W organizację konkursu został zaangażowany Dział Botów, który odpowiadał za przygotowanie bota konkursowego pod numerem GG:33. Wyniki konkursu opublikowane będą w przeciągu 7 dni od jego zakończenia.

Szczegóły i regulamin konkursu: http://gg.pl/konkurs

Numer konkursowy GG:33

GG Dysk - http://beta.gg.pl/info/dysk – to nazwa wirtualnej przestrzeni, z której mogą korzystać użytkownicy najnowszej wersji komunikatora GG. Producent przygotował dlakażdego użytkownika aż 3 GB miejsca. Dzięki temu użytkownicy wymieniają się między sobą plikami bez potrzeby odwoływania się do zewnętrznych serwisów, współdzielą zdjęcia, multimedia, dokumenty, prezentacje i wiele innych. Dysk jest dostępny za darmo w najnowszym GG, w wersji przeglądarkowej, na komputer i mobilnej – http://beta.gg.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)