Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na biznesplan. Jeśli chcesz otworzyć własną firmę w Szczecinie, bądź już ją posiadasz ale masz pomysł jak ją rozwijać, weź udział w konkursie Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca! i wygraj szereg wartościowych nagród o łącznej wartości ponad 30 000 zł! Termin nadsyłania biznesplanów mija 30 czerwca br.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Wśród nagród znajdują się m.in. Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, bony na: bilety lotnicze, usługi tworzenia stron www, kampanię reklamową, usługi internetowe, usługi pozycjonowania, roczna i półroczna bezpłatna obsługa księgowa, dwa roczne kursy językowe, a także preferencyjne warunki pożyczki na rozwój własnej firmy i członkostwo w Północnej Izbie Gospodarczej, Ponadto Bank Zachodni WBK ufundował Nagrodę Specjalną w postaci 5 000 zł oraz rachunku firmowego !

Co należy zrobić?

To proste - opisz nam swój pomysł na biznes w Szczecinie i prześlij go do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości do dnia 30 czerwca br. Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu biznesplanu lub chcesz zasięgnąć porady na temat prowadzenia własnego biznesu, zapraszamy na specjalistyczne szkolenia z zakresu pisania biznesplanu oraz zakładania i prowadzenia własnej firmy, a także do skorzystania z indywidualnego doradztwa biznesowego.

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie www.przystaneksukces.pl. oraz na Facebooku.

Organizator: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Miasto Szczecin

Sponsor Strategiczny: Bank Zachodni WBK

Sponsorzy Konkursu: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Centrum Biznesu, Enterso, Szkoła Języków Obcych PROFI LINGUA, Anons Press Agencja Reklamowa, Home.pl, Unity Line, SSI Agencja Interaktywna, Północna Izba Gospodarcza, Red Sky,

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)