Warszawski mobilny lab Appvetica wypuścił swój kolejny produkt, nową aplikację na iPada, edytor tekstu oparty na gestach o nazwie Tyype. Większość użytkowników iPada do tej pory narzekała na wolne i niewygodne w użyciu opcje edytowania tekstu, jakie oferuje iOS. Dzięki Tyype będziesz mógł szybko i precyzyjnie edytować swój tekst oraz na nowo czerpać przyjemność z pisania na twoim iPadzie - dzięki kilku gestom.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zawsze miałeś problem z zaznaczaniem większych partii tekstu? Dotknij ekran dwoma palcami. Przypomnij sobie też ile razy ogarniała cię frustracja, kiedy próbowałeś trafić palcem w odpowiednią literę w tekście - w Tyype wystarczy, że dotkniesz ekran jednym palcem by przesunąć precyzyjnie kursor, dokładnie tam gdzie chcesz. Za pomocą gestów możesz też szybko zmieniać rozmiar czcionki.

Aplikację można ściągnąć z App Store. Ponadto, od dzisiaj Appvetica oferuje aplikację w specjalnej promocyjnej cenie - Tyype w wersji 1.0 teraz kosztuje 0.99$. Aplikacja będzie drożała o $0.99 przy każdej aktualizacji do osiągnięcia pułapu $2.99 za wersję z pełną paletą funkcjonalności, w tym z obsługą wielu plików i synchronizację z Dropboxem i iCloudem.

Więcej informacji można znaleźć na: http://appvetica.com/tyype

Tutaj można zobaczyć jak działa aplikacja:

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)