16 czerwca minął rok ,gdy serwis noclegowy Poduszka.pl ujrzał światło dzienne . Pojawienie się Poduszki na tym trudnym rynku zostało odebrane przez właścicieli obiektów noclegowych i użytkowników bardzo pozytywnie, a serwis dzięki wyjątkowym wyszukiwarkom w krótkim czasie stał się znaczącą pozycją na rynku noclegów.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Poduszka to wygodna wyszukiwarka miejsc noclegowych w Polsce. Użytkownik dostał do dyspozycji dwie znakomite wyszukiwarki, tekstową, gdzie wystarczy wpisać co szuka i krokową, która mimo, że pozornie wygląda na bardzo prostą, zawiera szereg przydatnych narzędzi wspomagających szukanie. Nie można zapomnieć, że w serwisie szczegółowe wyniki podane są w postaci dużych kart co znacznie ułatwia szybki kontakt z obiektem w sezonie, gdzie nie musimy już klikać z wyników do kart obiektów i z powrotem. Serwis stawia na szybkie i wygodne znalezienie noclegu.

Serwis został ciepło przyjęty przez Internautów co widać na zestawieniu poniżej.

Osiągnięcia Poduszki 1 rok od powstania serwisu:

  • 17,1 tys. ofert dokładnie opisanych wraz ze zdjęciami oraz umiejscowieniem na mapie;
  • 15,9 tys. osób lubi Poduszkę na Facebooku;
  • 1,2 tys. zapytań dziennie do obiektów;

- Użytkownicy w zdecydowanej większości wypowiadają się pochlebnie na temat serwisu i otwarcie przyznają, że z niego korzystają. Rynek serwisów noclegowych jest bardzo trudny, a Nam udało przebić się w tym gąszczu w ciągu roku co uważamy za sukces, który pozwoli nam serwis rozwijać i umacniać pozycję przez następne lata. Czeka Nas oczywiście jeszcze mnóstwo pracy, bo mamy mnóstwo pomysłów, które będziemy sukcesywnie wdrażać. - mówi Gerard Grech, pomysłodawca i właściciel Poduszka.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)