Jak często zdarza się, że kupujemy bilety na koncerty lub do teatru z dużym wyprzedzeniem, a później okazuje się, że nie możemy ich wykorzystać? Zwracamy się wtedy do rodziny i znajomych szukając kogoś, kto zechciałby je od nas odkupić.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Niewątpliwe takie sytuacje to duży problem, a często kończy się tak, że zostajemy z biletami, z którymi nie mamy co zrobić. Naprzeciw takim problemom wyszli twórcy start-upu AleBilet, oferując dedykowaną platformę do wymiany biletów, pierwszy taki polski serwis. AleBilet pozwala wystawiać ogłoszenia, tym którzy chcieliby sprzedać bilety. Kupujący znajdą tam dobre okazje, a także oferty biletów nawet wtedy, gdy skończyły się one w oficjalnej sprzedaży.

Idea AleBilet polega na tym, żeby zaoferować mechanizmy zapewniające bezpieczeństwo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Serwis gwarantuje kupującym dostarczenie oryginalnych biletów na czas, a sprzedającym otrzymanie zapłaty, jeżeli wyślą bilety zgodnie z instrukcją. Szata graficzna serwisu jest przejrzysta, przeglądanie wydarzeń kulturalnych intuicyjne, a kupowanie biletów bardzo proste. Sprzedający dostają zestaw narzędzi w panelu użytkownika do edycji swoich ogłoszeń i przeglądania zrealizowanych sprzedaży. - Chcieliśmy, żeby w naszym serwisie sprzedający łatwo zamieścili ogłoszenie, a kupujący szybko znaleźli interesujące ich bilety - mówi Marta Sawicka, rzecznik prasowy AleBilet.

W AleBilet już dziś możecie sprzedać i kupić bilety między innymi na koncerty Bryana Adamsa w Rybniku, Roda Stewarta w Toruniu, czy Roxette w Warszawie, festiwale jak np. Sonisphere Festival 2011 oraz spektakle, takie jak Seks polski Rafała Rutkowskiego, czy Metro w Buffo.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)