Konkurs miał swoją premierę w trakcie ubiegłorocznego panelu poświęconego startupom. Już za miesiąc rusza druga edycja Startup Sita w odświeżonej wersji. Idea pozostaje jednak niezmienna – pokaż nam swój produkt, daj się poznać ludziom, którzy na co dzień tworzą polski Internet. Konkurs jest organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz magazyn Proseed.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 września br. Do finału przejdzie 10 najlepszych projektów, a poznamy je już 22 września.

- Tym razem postanowiliśmy sprawdzić umiejętności promocji i komunikacji przedstawicieli startupów, które zakwalifikowały się do finału – wyjaśnia Mateusz Tułecki, organizator konferencji – Ich zadaniem będzie w trakcie pięciominutowej prezentacji opowiedzieć o swoim projekcie, a następnie przez prawie 24h walczyć o uwagę i zainteresowanie uczestników Internet Beta 2012. Ci, którzy wykażą się największą kreatywnością i zdobędą najwięcej głosów wygrają Nagrodę Publiczności.

Weź udział w konkursie i sprawdź się przed jury, które decydować będzie o przyznaniu swojej nagrody. Przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i przedsiębiorcy oceniać będą umiejętności prezentacji projektu, znajomość rynku i grupy docelowej oraz przygotowanie do prowadzenia biznesu. Wśród nagród dla zwycięzców są ipod i ipad od Idea Bank, półroczne abonamenty Pro Premium od Brand24, usługi w zakresie doradztwa od CubePR, wejściówki na Internet Beta 2013 oraz informacja o zwycięzcach wśród mediów, które objęły konferencję patronatem.

Ważna informacja: jedna osoba ze startupu, który zakwalifikuje się do finałów od 27-28 września weźmie udział w konferencji za darmo. Jeśli więcej osób będzie chciało wystąpić w finale - otrzymają specjalną zniżkę i zapłacą za 2 osoby jak za 1, przy czym mogą wziąć udział w rzeszowskim wydarzeniu od początku jego trwania czyli 26 września.

Chcecie przyjechać w większej ilości osób? Nie ma problemu, ustalicie indywidualnie warunki uczestnictwa w Internet Beta 2012 z organizatorem.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)