Już 13-14 września br. odbędzie się I Międzynarodowe Forum Klastrów IT. Wydarzenie będzie miało miejsce w kreatywnej przestrzeni Eureka Technology Park w Dąbrowie k/Poznania i zgromadzi specjalistów IT, przedstawicieli klastrów, przedsiębiorców, a także instytucje naukowe.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Tematami wiodącymi Forum są networking w sektorze IT oraz wpływ branży IT na biznes i nasze życie. Prezentowane będą innowacyjne rozwiązania m.in. dla branży budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej czy IT, a także w edukacji i SMART city (e-zdrowie i e-administracja).

Pierwszy dzień wydarzenia przeznaczony jest na networking. Równolegle do sesji prezentujących nowe rozwiązania IT odbywać się będą spotkania kooperacyjne firm IT oraz spotkania koordynatorów klastrów. W programie drugiego dnia znalazły się m.in. prelekcje poświęcone e-learningowi, inteligentnemu miastu, grywalizacji, rzeczywistości rozszerzonej oraz tematyce e-commerce.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Edukacji, Innowacji i Wdrażania Nowoczesnych Technologii – koordynatora Klastra Informatycznego SynergIT. Otrzymało ono dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, w związku z czym udział w konferencji jest darmowy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracji można dokonać na stronie www.siecinnowacji.org/forum/rejestracja.html do dnia 3 września 2012 r..

W trakcie całego Forum istnieje możliwość zaprezentowania innowacyjnych produktów IT w konferencyjnym open space po ich wcześniejszym zgłoszeniu i zaakceptowaniu przez organizatorów.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej www.siecinnowacji.org/forum.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)