niedajmysie.pl to portal społecznościowy skierowany do osób zmagających się instytucjami. Każdy z nas zna kogoś bądź ma własne doświadczenia związane z rażącą niekompetencją urzędu, nierzetelnością czy po prostu próbami oszustwa różnych, często potężnych firm i instytucji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Serwis ma być miejscem gromadzącym poszkodowane osoby, które będą mogły się  wzajemnie informować i podejmować odpowiednie w danej sytuacji kroki (również prawne). Portal może objąć patronatem szczególnie popularne sprawy i w imieniu użytkowników negocjować rozwiązanie problemu z instytucjami.

W portalu, oprócz możliwości dyskutowania na forum i załączania dokumentów, znajduje się "rating" osób udzielających najlepszych merytorycznie porad. Osoby zajmujące czołowe miejsca w ratingu zostaną "zaufanymi osobami portalu" - będą mogły weryfikować treści i będą nagradzane za swoją wiedzę i aktywność.

W przyszłości rozbudowywana będzie także sekcja "Baza wiedzy" (edytowana przez zaufane osoby portalu) gdzie znajdą się konkretne porady dotyczące poszczególnych sytuacji, wzory pism i dokumentów, podstawy prawne, na które można się powołać.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)