Od dziś wszyscy użytkownicy mySurveyLab.com mogą korzystać z francuskiej wersji językowej. Jest to już trzeci po polskim oraz angielskim język, na który został przetłumaczony interfejs użytkownika.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Niezależnie od używanego interfejsu użytkownicy serwisu mogą tworzyć ankiety w dowolnym języku, w tym w językach pisanych od prawej do lewej strony takich jak arabski, hebrajski czy farsi (perski). Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kodowania znaków za pomocą standardu Unicode (UFT-8).

- Językiem francuskim posługuje się około 300 milionów ludzi na całym świecie. Jest on językiem urzędowym aż w 44 krajach (wliczając terytoria zależne). - mówi Timea Balajcza, wiceprezes zarządu Biura Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA (www.balajcza.pl), które przeprowadziło projekt lokalizacji serwisu. Wybór języka francuskiego to efekt stale zwiększającej się ilości odwiedzin naszego serwisu z krajów francuskojęzycznych, co nas bardzo cieszy.

mySurveyLab.com to system ankiet on-line, umożliwiający tworzenie ankiet, zbieranie odpowiedzi oraz analizę wyników w czasie rzeczywistym. System m.in. wspiera pracę grupową, tworzenie testów, logikę pytań, obsługę wielu języków (dzięki UTF-8) oraz branding. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia zastosowania protokołu SSL 256-bit (Secure Socket Layer).

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)