Minął miesiąc od uruchomienia portalu GrubszyPortfel.pl, który według jego założycieli jest zupełnie nowym pomysłem na zakupy. Serwis ten umieszcza bezpłatne kupony z rabatami sięgającymi nawet do 60%. W odróżnieniu jednak od konkurentów z branży zakupów grupowych – zarówno klienci, jak i firmy nic za te kupony nie płacą.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Zakupy grupowe opłacalne są przede wszystkim dla właścicieli tychże portali – twierdzi Łukasz Holeczek z portalu GrubszyPortfel – Firmy płacą wysokie prowizje obwarowane szeregiem dodatkowych zapisów, zaś użytkownicy nie zawsze mogą wycofać się z decyzji o zakupie. Dlatego stworzyliśmy portal, który jest bezpłatny zarówno dla firm, jak i klientów.

GrubszyPortfel.pl to pierwszy portal oferujący firmom możliwość bezpłatnego umieszczenia swoich ofert, a klientom – bezpłatnego skorzystania z tychże kuponów promocyjnych. W ciągu trzech tygodni serwis zanotował ponad 130 000 odwiedzin, przedstawiając użytkownikom unikalne oferty firm z branży komputerowej (ASUS), turystycznej (Visit Zakopane), kosmetycznej (Yasmin) i wielu innych.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)