W sieci brakowało miejsca, które obok słowa pisanego zwróci uwagę na to co nas otacza, ale w nieco inny sposób. Relacjonowanie rzeczywistości za pomocą obrazu video spowodowało, że pojawił się projekt telewizji internetowej Babskie TV.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Twórcy programu od początku postawili na obraz video jako formę przekazu treści.
W dzisiejszych czasach kiedy mamy do czynienia ze społeczeństwem obrazkowym taka forma wydała się być trafną. Babskie TV jest pomysłem młodych ludzi, którzy chcieli od samego początku stworzyć interaktywne miejsce, w którym będzie można pokazać co dzieje się obok nas. Relacje ciekawych wydarzeń związanych z modą, sztuką, designem, kulturą. Pokazywanie młodych, ciekawych ludzi czy prezentowanie niesamowitych osobowości to tylko część projektu. Docelowo Babskie TV ma być programem, w którym „baby” poruszają tematy tabu i tłumaczą je na swój sposób. To ciągła dyskusja ,plotki, dobra zabawa i dystans do samych siebie.

Projekt ten tworzą amatorzy, którzy mają pasję i stawiają na rozwój. Chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi i poszerzać swoje zainteresowania. Sama nazwa nie jest do końca tak wymowna jakby się wydawało. To, że babskie nie znaczy, że nie męskie. Poruszane tematy będą również dotyczyły sfery męskiej.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)