30 listopada br. firma Satus Venture zaprosiła do Krakowa grupę inwestorów, którzy wezmą udział w forum, połączonym po raz pierwszy z Cracow Demo Day. W pierwszej części – Demo Day, odbędą się prezentacje najlepszych 30 projektów we wczesnej fazie rozwoju, w które zainwestowały fundusze.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Zaproszonych inwestorów czeka wiele wysoko merytorycznych dyskusji oraz spotkań z zaproszonymi gośćmi i ekspertami w swojej branży, którzy dzielić się będą doświadczeniem i pomysłami z różnych Funduszy Venture Capital.

Podczas spotkania odbędą się również panele dyskusyjne m.in.: " Przedsiębiorczość od kołyski, czyli jak inspirować młodych do działania".

Tego dnia uwaga skupi się głównie na bezpośrednich spotkaniach między przedsiębiorcami a potencjalnymi inwestorami.

Drugiego dnia odbędą się warsztaty z psychologii sprzedaży oraz spotkania z projektodawcami. Panel dyskusyjny ekspertów z branży przybliżą młodym przedsiębiorcom kwestie promocji swojego biznesu.

Forum Satusa to prestiżowa impreza, będąca odpowiedzią na oczekiwania związane z potrzebą ciągłego poszerzania wiedzy i kontaktów, a także wymiany doświadczeń między ludźmi biznesu. Stwarza platformę porozumienia oraz możliwość nawiązania pierwszych ważnych relacji biznesowych między startującymi przedsiębiorcami a potencjalnymi inwestorami.

Forum Satus Venture odbędzie się 30.11 - 01.12 br. w hotelu Crown Piast w Krakowie i rozpocznie się o godz. 10:00.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)