Podczas listopadowych targów w Krakowie i Warszawie aplikacja blue pocket otrzymała główne nagrody. Na targach HoReCa Gastrofood 2012 aplikacja została doceniona przez jury w kategorii „Oprogramowanie dla hoteli i gastronomii” otrzymując główną nagrodę w Konkursie na Najlepszy Produkt. Natomiast w Warszawie, podczas RetailShow 2012, blue pocket przyznano tytuł „Innowacja Handlu 2012” i pierwszą nagrodę w kategorii „Programy lojalnościowe”.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

blue pocket to platforma obsługi programów lojalnościowych, która umożliwia Klientom przechowywanie w smartfonie kart członkowskich, kuponów zniżkowych i biletów. Jednocześnie, bezpłatna aplikacja blue pocket lokalizuje atrakcyjne oferty i promocje w pobliżu miejsca, w którym aktualnie przebywa użytkownik ze swoim telefonem.

To pierwsze wyróżnienia dla blue pocket. W oczekiwaniu na kolejne nagrody, zespół LMS Online pracuje nad najnowszą wersją aplikacji, która będzie rozszerzona o wiele użytecznych funkcji.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów zostaną wprowadzone nowatorskie rozwiązania, które do tej pory nie były dostępne w tego typu aplikacjach. Najnowsza wersja blue pocket już wkrótce! A stale powiększająca się oferta różnorodnych kart i kuponów dostępnych w aplikacji już dziś powinna zainteresować najbardziej wymagających użytkowników.

Aplikację można pobrać bezpłatnie na stronie www.bluepocket.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)