Już w czwartek 13 grudnia o godzinie 17:00 Fundacja Netcamp będzie świętować 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Ponad 200 uczestników tego wyjątkowego spotkania pozna aktualne trendy w internecie oraz przyszłość IT.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na grudniowym Netcampie Michał Brański (twórca portalu o2.pl i popularnego Pudelka) opowie o rynku e-commerce, trendach w reklamie internetowej oraz przyszłości wideo w sieci. Następnie Karol Wnukiewicz z Brand24 (znany też z przeboju Bitsy Boys “Internety robie”) pokaże trendy w social media i to jak marki na Facebooku komunikują się z kobietami. Jaka jest przyszłość telewizji? Czy Social TV będzie lepsze niż Smart TV? - na te pytania odpowie Paweł Czerski współzałożyciel Filmaster.TV. Z kolei Dariusz Gunia z BLStream przedstawi trendy na rynku mobile a Maciej Kuźniar z Oktawave opowie o przyszłości cloud computingu.

Netcamp już od 5 lat inspiruje rozwój branży IT w regionie. Podczas urodzinowego spotkania 5 inspirujących prelegentów pokaże jakie trendy zmieniły internet w ostatnich latach. Bardzo nas cieszy że ponad 200 uczestników spotkania i setka chętnych, którzy będą mogli zobaczyć transmisję online, chce poznać jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za parę lat - mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej “Netcamp”.

Piąte urodziny inspirujących spotkań Netcamp odbędą się w szczecińskim Multikinie. Organizatorzy dla ponad setki osób którym nie udało się zdobyć wejściówki planują transmisję online z wydarzenia. A po prezentacjach Netcamp zaprasza wszystkich uczestników do gry w kręgle oraz na branżowe rozmowy podczas afterparty. Partnerami urodzinowego spotkania są Technopark Pomerania w ramach projektu ICT Lab-Market, BLStream Consileon, Lemon Demon i Oktawave.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na spotkanie warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Więcej informacji na temat urodzinowego Netcampa na stronie http://www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)