Już 26 stycznia w warszawskim klubie Loft44 odbędzie się Firefox OS App Day – warsztaty dedykowane programistom HTML5 oraz deweloperom aplikacji mobilnych. Wydarzenie organizują wspólnie T-Mobile i Mozilla.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Firefox OS App Day to jedna z wielu realizowanych przez T-Mobile inicjatyw, mających na celu wspieranie innowacyjności i rozwój młodych talentów. T-Mobile, podobnie jak Mozilla, intensywnie działa w obszarze tworzenia nowych rozwiązań technologicznych, przez co cele obydwu marek znajdują wiele punktów wspólnych. Jednym z nich jest środowisko mobilne, kluczowe zarówno dla świata telekomunikacji i mobilnego internetu, jak i programowania.

Chcąc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, T-Mobile i Mozilla wspólnie organizują warszawski Firefox OS App Day – wydarzenie skierowane do deweloperów aplikacji na platformy mobilne, znających technologie HTML5, CSS oraz JavaScript. Jest to jedno z serii ponad 20 spotkań, odbywających się w tym miesiącu na całym świecie.

Podczas warszawskiego Firefox OS App Day przedstawiciele T-Mobile i Mozilli opowiedzą o zaawansowanych możliwościach wykorzystania języka HTML5. Po ich wykładach nastąpi część warsztatowa spotkania, podczas której uczestnicy będą mogli w praktyce, pod okiem ekspertów, wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności.

Aby wziąć udział w App Day, należy zarejestrować się na stronie http://firefoxosappday-warsaw.eventbrite.com/. Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Marka T-Mobile jest także zaangażowana w organizację Firefox OS App Day w Stanach Zjednoczonych, gdzie partnerem Mozilli jest Telekom Innovation Laboratories.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)