Już 22 kwietnia rusza druga edycja programu akceleracyjnego Innovation Nest Accelerate. Składa się on z trzech etapów: warsztatu Customer Development, kilkutygodniowego wyjazdu do Doliny Krzemowej oraz w konsekwencji dalszej pracy nad budową produktu. Pula inwestycyjna drugiej edycji wynosi łącznie 200 tys. dolarów. Najlepsze zespoły wyłonione po zakończeniu warsztatów Customer Development, w zamian za 8% udziałów otrzymają 25 tys dolarów na rozwój swojego projektu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Doradcami zespołów będą nie tylko Partnerzy Innovation Nest (Marek Kapturkiewicz, Piotr Wilam, Marcin Szeląg), ale także zagraniczni przedsiębiorcy. Wśród nich znajdą się między innymi: Steve Adelman (Founder i Managing Director w Nexus Partners), Nick Allen (Co-founder w Ginzametrics, firma z portfolio YCombinator), Allan Grant (Co-founder i CEO w Curebit, firma z portfolio YCombinator i 500startups) oraz Peter Berger (Director of Strategic Development w Tagged, wcześniej CEO w Topicmarks).

Program Accelerate skierowany jest do zespołów, które już zaczęły pracować nad prototypem i modelem biznesowym. Zwycięzcy pierwszej edycji właśnie wylecieli do Kaliforni, by uczyć się od najlepszych, jak osiągnąć globalny sukces. Jeżeli, tak jak oni, chcesz odbyć podróż swojego życia i pod okiem mentorów rozwinąć swój biznes, zgłoś się do Accelerate!

Aby zgłosić swój startup należy wejść na stronę accelerate.innovationnest.pl i wypełnić formularz. Nie zwlekaj, aplikować do programu można tylko do 18 marca.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)