Od dziś aplikacja ZnanyLekarz.pl jest dostępna dla urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny iOS. Teraz również użytkownicy telefonów iPhone szybko i wygodnie znajdą lekarza w okolicy i umówią się na wizytę.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Aplikacja na iOS, podobnie jak uruchomiona miesiąc temu wersja mobilna oraz aplikacja na Androida, oferuje praktycznie wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie ZnanyLekarz.pl - od wyszukiwania lekarzy, przez dodawanie opinii o specjalistach, po umawianie wizyt online. Dodatkowym atutem serwisu w odsłonach mobilnych jest usługa lokalizacji, dzięki której automatycznie wyszukamy lekarzy w swojej okolicy.

Warto przypomnieć, że możliwość umówienia wizyty online jest już dostępna u kilkuset polskich lekarzy, a z internetowej formy rezerwacji terminu konsultacji skorzystało już blisko 15 000 pacjentów. Zarówno liczba lekarzy udostępniających swój kalendarz online, jak i liczba pacjentów umawiających się do lekarza w ten sposób, rośnie każdego miesiąca.

Uruchomienie aplikacji dla systemu iOS jest konsekwencją przyjętej przez nas strategii, która zakłada łatwe i szybkie dotarcie do lekarza. Po wersji mobilnej i aplikacji dla telefonów z systemem Android przyszedł czas, aby również użytkownicy iPhone’a mogli cieszyć się dostępem do naszego serwisu – mówi Piotr Bożek, Dyrektor ds. Marketingu serwisu ZnanyLekarz.pl.

Aplikację można pobrać tutaj:

https://itunes.apple.com/pl/app/znanylekarz/id610303915?mt=8

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)