Potrzebujesz szybko znaleźć wzór umowy? Możesz skorzystać z nieczytelnych i nieedytowalnych dokumentów dostępnych w sieci lub płacić za sporządzenie każdej umowy. Jest jednak lepsze rozwiązanie. SzybkieUmowy.pl - bezpieczny, łatwy w obsłudze oraz zaufany serwis, w którym znajdziesz bogatą bazę dokumentów stworzonych przez prawników i ekspertów oraz skorzystasz z ich porad. Jedno kliknięcie, kilka sekund i możesz już wypełniać wzór, którego potrzebujesz!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jest około milion wyszukiwań dla hasła wzory umów w Google. Skąd jednak wiadomo, że wzór jest aktualny i zgodny z prawem? Nad podobnym problem zastanawiała się Zuzanna Dolińska – projekt manager serwisu SzybkieUmowy.pl.

Nasz startup, to z jednej strony odpowiedź na problem użytkowników, poszukujących sprawdzonych wzorów umów, a z drugiej szansa dla prawników i kancelarii prawnych, na pozyskanie dodatkowych klientów i wypracowanie wizerunku ekspertów. - mówi Dolińska.

Ponad 13% Polaków nie czyta umów przed podpisaniem. Takie dane można znaleźć w sondażu TNS dla Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Zdecydowanie więcej procent nie wie do kogo zgłosić się z poradą lub boi się wysokich stawek. SzybkieUmowy.pl, to także szansa dla nich.

Gdybym miała wymienić dwie najważniejsze cechy naszego serwisu, to byłaby to z pewnością baza ponad 1000 umów, która stale rośnie i jest dostępna na każdym urządzeniu oraz zrozumiały język jaki posługują się nasi eksperci. Niedługo udostępnimy też naszym użytkownikom potwierdzania umowy przez podpis elektroniczny – dodaje twórczyni serwisu.

Istnieje też możliwość zamówienia indywidualnego wzoru umowy u prawnika współpracującego z serwisem. Jak poznamy, że warto mu zaufać? Profile prawników, które znajdziemy w serwisie są oceniane na podstawie ich aktywności, ilości umów które pomogli sporządzić oraz opiniach innych użytkowników.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)