... ... ...

Zupełnie inny portal społecznościowy, który zagina czasoprzestrzeń!

Dodane

20-05-2013

Mam Startup

Znaj.pl to zupełnie inny, w pełni darmowy geolokalizacyjny portal społecznościowy. Dzięki niemu spotkamy online nie tylko naszych aktualnych znajomych, ale także ludzi z naszej przeszłości, a dzięki sprecyzowanemu mechanizmowi lokalizacji, także tych, których poznamy w przyszłości.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Ostatnio szczyty popularności zdobywają serwisy, które pozwalają na meldowanie się w miejscach, w których aktualnie się znajdujemy. Ułatwiają one kontakty z osobami, będącymi w danej lokalizacji o tej samej porze czy sprawdzenia, kto był tu wcześniej. Głośno jest także o stronach na portalu Facebook z serii spotted, przez które użytkownicy poszukują nieznajomych, do których ich serce zabiło mocniej. O wiele skuteczniej i łatwiej jest jednak skorzystać ze Znaj.pl.

Główną cechą odróżniającą Znaj.pl spośród konkurencji jest opcja meldowania się w danym miejscu nie tylko w teraźniejszości, ale też w przyszłości i przeszłości. Daje to możliwość z jednej strony sprawdzenia, kogo możemy spotkać w danej lokalizacji o określonej porze. Z drugiej strony możemy także przenieść się w przeszłość – odświeżyć kontakty osobami ze wspólnej imprezy czy kolonii.

Znaj.pl wykracza poza standardowe mechanizmy oznaczania się w różnych miejscach. Nasz portal daje możliwość odnalezienia dawnych znajomych i poznania przyszłych – mówi Adam Kogut pomysłodawca serwisu. Ale także może być wykorzystany w innych, niż towarzyskie celach np. jako hub społeczności nowego bloku mieszkalnego. Myślę, że może być przydatny dla różnego typu mniejszych i większych społeczności w których użytkownicy chcą wymieniać się informacjami na tematy im bliskie, jak np. bezpieczeństwo w okolicy, wydarzenia i ważne wiadomości poparte zdjęciami.

Swoje miejsce na portalu znajdą także entuzjaści spotted oraz chcący odszukać osoby zauważane np. w klubie – dzięki oznaczaniu się w lokalizacjach możemy spotkać ludzi, którzy byli w tym samym miejscu w podobnym okresie czasowym. Znaj.pl oferuje również podstawowe funkcje portali społecznościowych, jak galeria, tworzenie sieci kontaktów czy tworzenie osobistych profili.

Dla autorów ważne są kwestie prywatności i personalizowania lokalizacji. Każdy użytkownik może zadecydować na ile on i jego lokalizacje będą widoczne dla innych. Takie rozwiązanie umożliwia zalogowanym osobom gromadzenie się w mniejszych, prywatnych grupach.

Zapraszamy do zapoznania się z animacją pokazująca mechanizm serwisu

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)