Evernote, czyli aplikacja, która pomaga użytkownikom z całego świata zapamiętać każdą informację, od dziś oferuje podstawową i biznesową usługę po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Dzięki rozwiązaniu Evernote Business firmy mogą skutecznie wykorzystywać skumulowaną wiedzę i potencjał każdego pracownika. Najnowsza wersja produktu będzie teraz dostępna dla stale rosnącej liczby polskojęzycznych użytkowników Evernote. Będą mogli z niej korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Bardzo się cieszymy, że możemy udostępnić Evernote Business po polsku – komentuje Dmitry Stavisky, Vice President of International Operations w Evernote. – Obecnie wśród naszych klientów znajduje się 5000 firm, korzystających z rozwiązań Evernote dla biznesu na całym świecie. Mamy nadzieję, że dostępność naszego produktu w polskiej wersji językowej zachęci polskie firmy do poznania zalet i możliwości tego rozwiązania – dodaje.

Jakie są zalety Evernote Business?

Evernote Business daje pracownikom natychmiastowy dostęp do wielu wspólnych informacji poprzez dowolne urządzenie: tablet, smartfon lub komputer. Wpisuje się to w coraz bardziej popularny trend BYOD (Bring Your Own Device), polegający na używaniu prywatnego sprzętu w miejscach pracy. Rozwiązanie jest dedykowane zarówno małym jak i dużym organizacjom, umożliwia gromadzenie i odkrywanie wiedzy przy zaangażowaniu wszystkich pracowników. Od momentu premiery w grudniu 2012 roku, Evernote Business zostało wdrożone przez ponad 5000 firm na całym świecie, które doceniły to, co powoduje, że Evernote ma 60 milionów użytkowników na świecie:

  • Synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami Intuicyjny interfejs
  • Prostotę obsługi
  • Możliwość zapisywania notatek w różnych formatach Intuicyjną konsolę administracyjną Evernote Business
  • Dostęp do Biblioteki Biznesowej firmy – zbiór notatników wszystkich członków zespołu

Z Evernote Business pracownicy mogą intuicyjnie rejestrować i zapamiętywać istotne informacje, dodatkowo dzięki jego funkcjonalności mogą oni bez problemu odkrywać, jaką wiedzę mają inne osoby w organizacji na temat tego, czym aktualnie się zajmują. Oszczędzają w ten sposób czas i uzupełniają wzajemne braki w wiedzy.

Evernote obecnie ma ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie i obsługuje 23 wersje językowe.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)