... ... ...

Naprawisz.to – platforma umożliwiająca zarabianie i rozwiązywanie problemów technicznych!

Dodane

10-06-2011

Lech Romański

Jest ktoś, kto wie, czego oczekują wszyscy użytkownicy Internetu! Ktoś, kto w jednym miejscu gromadzi ludzi chcących rozwiązywać cudze problemy i ludzi poszukujących rozwiązań. Co więcej -  to miejsce, to prężnie rozwijający się portal przyciągający codziennie nowych użytkowników, którzy tworzą pierwszą prawdziwą społeczność ekspertów. Naprawisz.to jest miejscem absolutnie rewolucyjnym! Szybko i w jednym miejscu  znajdziemy ludzi chcących i potrafiących nam pomóc w każdej dziedzinie.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Założyciele portalu poszli jeszcze krok dalej i właśnie ruszyła Akcja ,,Eksperci zarabiają, bo Internet ceni wiedzę”. Doceniając  wiedzę i rzetelne informacje postanowili oni płacić za dzielenie się informacjami z innymi ludźmi. Jak to działa? To niezwykle proste! Każdy, kto zna się na rzeczy i nie lubi zachowywać swojej wiedzy tylko dla siebie, uzyskuje miano Eksperta. Od tego już krok do zarabiania realnych pieniędzy. To nie wirtualne obietnice a żywa gotówka trafiająca do kieszeni. Stając się częścią naprawkowej społeczności, szybko i sprawnie uzyskujemy odpowiedzi na nasze pytania i jesteśmy nagradzani za aktywną pomoc udzielaną innym użytkownikom.

Dołączając już teraz do eksperckiej społeczności każdy ma szansę zyskać dodatkowe profity – co 50 osoba, która dołączy dostaje myszkę LOGITECH o wartości ok. 100 zł! To nie wszystko – dodatkowo 1000. zarejestrowany otrzyma nawigację Pentagram Nomad. Rejestrując się na www.naprawisz.to zyskujesz też nowych klientów dla swojej firmy  - promujesz swoją działalność wśród potencjalnych klientów.

Zdaniem Research Managera Alexa Twinsa, nowa idea portalu jest czymś, na co polscy użytkownicy Internetu czekali od dawna - Na Zachodzie  podobne rozwiązania sprawdzają się doskonale. Internet w Polsce jest pełen ciekawych portali i korzysta z nich mnóstwo osób. Często jednak widzimy, że nowicjusze nie otrzymują odpowiedzi na swoje pytania. Motywując znawców profitami zapewnimy szybką i konkretną odpowiedź.

Podsumowując portal ten jest miejscem dla ludzi ceniących swój czas i energię. Użytkownicy serwisu szybko i skutecznie rozwiążą problem, bo tam gdzie znajdują się eksperci z każdej dziedziny życia, nie ma miejsca na jałowe dyskusje! Tworzony przez społeczność portalu ranking najskuteczniejszych odpowiedzi odsyła bezpośrednio do najlepszych rozwiązań i nie pozwala błądzić w gąszczu nieprzydatnych informacji. Dodatkowo, na wszystkich zdezorientowanych zawiłością obsługi niektórych użytecznych sprzętów, czekają, zebrane w jednym miejscu, niezbędne informacje – specyfikacje, instrukcje, przydatne pliki. Prostota i przejrzystość to podstawa!

Dla wyjątkowo niecierpliwych i wszystkich potrzebujących natychmiastowych rozwiązań swojego problemu również jest coś ekstra! Moduł ,,Ekspertyza” umożliwi otrzymanie w trybie błyskawicznym odpowiedzi od najaktywniejszych użytkowników portalu! Przy zamieszczeniu pytania wystarczy jedynie wysłać sms’a i pozwolić by inni rozwiali wszelkie nasze wątpliwości. Zgłaszający oznacza pomocne rozwiązanie, a osoba która je podała otrzymuje złotówki, które może wymienić na nagrody. Konto Eksperta rośnie wraz z każdą dobrą odpowiedzią. Tak więc… nie warto poświęcić chwilę po godzinach i dorobić?

Generalnie portal Naprawisz.to jest jedynym miejscem w necie gdzie zarabianie na swoich i cudzych problemach stało się tak opłacalne!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)