Dzięki funduszom unijnym powstał portal www.motokraft.pl, który ma na celu poprawę wydajności pracy warsztatów samochodowych. Wprowadzi warsztaty w XXI wiek! Motokraft to kompleksowy projekt dla warsztatów i właścicieli samochodów. Dla tych pierwszych to możliwość informatycznej obsługi serwisu samochodowego wraz z repozytorium części i usług serwisowych. Z kolei właścicielom aut umożliwia znalezienie najbliższego warsztatu dzięki aplikacji w telefonie oraz prowadzenie elektronicznej historii prac serwisowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Portal powstał z myślą o maksymalizacji wydajności pracy warsztatów. Nowoczesna, elektroniczna forma kontaktu z klientem w przyszłości zaowocuje czystą i przejrzystą współpracą dla obu zainteresowanych stron. Motokraft umożliwia serwisom samochodowym m.in:

  • Stworzenie profesjonalnej strony internetowej swojego biznesu,
  • Tworzenie zlecenia przypisanego do konkretnego pracownika,
  • Informowanie swoich Klientów o statusie zleconych prac,

Kreator stron internetowych dla serwisów samochodowych zapewnia równe szanse małym warsztatom w walce z konkurencją. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, aby osoby które na co dzień korzystają z Internetu bez problemu mogły go obsługiwać. Prosty i intuicyjny interfejs umożliwia zarządzanie zasobami ludzkimi i rzeczowymi danego serwisu. Jeszcze lepsze dotarcie do klientów gwarantuje aplikacja mobilna, dzięki której klienci mogą rezerwować wizyty w warsztacie.

Podkręć swój warsztat już teraz. Wejdź na www.motokraft.pl i od razu zapisz się do korzystania z tej e-usługi.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)