... ... ...

Rusza LoyaltyZen.com – polska aplikacja do zarządzania programami lojalnościowymi

Dodane

10-12-2013

Mam Startup

LoyaltyZen to pierwsza zaawansowana aplikacja do zarządzania programami lojalnościowymi oferowana w modelu SaaS, która została oficjalnie wprowadzona na rynek 10 grudnia 2013 roku. Z myślą o klientach zagranicznych, przygotowaliśmy także anglojęzyczną wersję programu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dzięki LoyaltyZen narzędzia i funkcje zarezerwowane do tej pory dla największych korporacji są teraz w zasięgu małych i średnich firm. W przeciwieństwie do dotychczas dostępnych programów, nasza aplikacja oferuje rozwiązanie, którego wdrożenie nie wymaga dużych nakładów czasowych i finansowych.

Jak działa LoyaltyZen?

Po rejestracji w aplikacji firma ma możliwość skonfigurowania i spersonalizowania programu lojalnościowego. LoyaltyZen umożliwia umieszczenie panelu dla uczestników na własnej stronie WWW i Facebooku czy też integrację z systemem POS (automatyczne naliczanie punktów przy wystawieniu paragonu).

Dzięki rozbudowanej palecie funkcji firma może wdrożyć skuteczny program lojalnościowy, czyli dostosować go do swojej strategii, budować trwałe i wartościowe relacje z klientami, zbierać ich dane zakupowe i motywować do częstych zakupów.

Wszystkie usługi LoyaltyZen dostępne są w modelu abonamentowym. Więcej informacji i możliwość przetestowania naszej aplikacji na stronie internetowej www.loyaltyzen.com.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)