Zapraszamy do Startera na wyjątkowe, urodzinowe spotkanie Creative Morning! Prelegentem będzie: Miłosz Brzeziński - konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie. Dodatkowo z okazji świętowania drugiego roku działalności, Starter przygotował dla uczestników wiele niespodzianek, a także jak zawsze okazję do networkingu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas Creative Morning opowiemy o tym, co się w Starterze działo w ciągu ostatniego roku. Z okazji drugiej rocznicy naszej działalności przygotowaliśmy też niespodzianki. Następnie podczas prelekcji, wspólnie z Miłoszem Brzezińskim będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

  • Czym się charakteryzuje odwaga w biznesie?
  • Z czego się składa?
  • Jak zaprząc ją do kreatywności i mnożenia sukcesów?
  • Co biorą pod uwagę ludzie, którzy podejmują odważne decyzje biznesowe - co uważają za ważne, a co pozostawiają przypadkowi?
  • Czy odwaga jest w ogóle konstruktem, na który da się nałożyć siodło i nim pokierować, czy raczej rządzi się swoimi prawami? Tak czy owak - gdzie jest jej źródło i jak ją sobie w głowie oraz działaniach uporządkować?

Serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy chcą być bardziej odważni i takich, którzy odwagi mają aż nadto. Rozkładanie odwagi na czynniki pierwsze nie wymaga bowiem odwagi, a raczej dobrego humoru i otwartości! Do zobaczenia! - mówi Miłosz Brzeziński.

Po sporej dawce wiedzy i energii będziemy kontynuować networking podczas nieformalnych rozmów, więc pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki! Oprócz wizytówek, warto zabrać ze sobą znajomych!

Plan spotkania networkingowego:

  • 9.00 - 9.15 - Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
  • 9.15 - 9.30 - Joanna Grandzicka "Parę słów o Starterowym dwulatku"
  • 9.30 - 10.30 - Miłosz Brzeziński "Wiwisekcja odwagi w biznesie"
  • 10.30 - ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest BARDZO ograniczona - o udziale w spotkaniu decyduje kompletność wypełnionego formularza zgłoszeniowego! Dodatkowo na autorów najciekawszych życzeń czekają nagrody od Startera

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)