Dice+, Estimote, Listonic - chcesz poznać najpopularniejsze polskie produkty i usługi mobilne? 21-22 marca 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się pierwsze Targi Mobilne. To niepowtarzalna okazja do prezentacji i zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami mobilnymi w wyjątkowym otoczeniu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Blisko 3000 metrów kwadratowych zostanie podzielonych na dwie główne strefy prezentacyjne: Biznes oraz Konsument. W Strefie Biznes zaprezentują się firmy kierujące swoją ofertę dla klienta biznesowego, prezentujące produkty i usługi związane z m-commerce, usługi developerskie, urządzenia POS, urządzenia diagnostyczne. Strefa Konsument to showroom produktów, rozwiązań, które wzbudzają największe emocje. Wystawcami będą firmy oferujące rozwiązania, które wspierają i towarzyszą nam w codziennym życiu - producenci sprzętu mobilnego, mobile lifestyle, gadżety, akcesoria, mHealth, mLearning oraz twórcy aplikacji.

W gronie wystawców zobaczyć będzie można m.in.: platformę iStore (przyjazne dla kupujących mobilnie oprogramowanie dla sklepów od Grupy Allegro), Dice+ (elektroniczne kostki do gry na tabletach, które zaczął sprzedawać w swoich sklepach sam Apple), Duckie Deck (angażujące edukacyjne gry mobilne dla kilkulatków), Listonic (najpopularniejsza w Polsce mobilna lista zakupów) i Estimote (projekt, który pozyskał inwestycję 3,1 mln dolarów)

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: http://targimobilne.pl/visitor

Jeśli chcesz zaprezentować się w sąsiedztwie powyższych firm wystarczy, że wejdziesz na stronę Targów, na której możesz zapoznać się z planem stoisk oraz dokonać zamówienia: http://targimobilne.pl/booking

Edukacja, integracja i networking

Podczas Targów odbędzie się "Akademia Smartfona" - blok warsztatów edukacyjnych (“Cyfrowy Rodzic”, “"Internet Rzeczy", “Mobilne zakupy”) oraz przestrzeń, w której osoby zaczynające przygodę ze smartfonami oraz tabletami będą mogły zgłębić ich tajemnicę m.in. poznać ciekawe aplikacje czy zasady bezpiecznego korzystania z mobilnego internetu.

Targi Mobilne to także doskonałe miejsce do networkingu. Organizator zadbał o strefy kawy oraz imprezę integracyjną na zakończenie pierwszego dnia. Spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli biznesu, marketerów a także zwykłych fanów mobile to doskonała okazja do wymiany myśli oraz kontaktu z finalnym odbiorcą produktów.

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0, pomysłodawca m.in. programu “Profesjonalista w eHandlu” (ehandel.edu.pl) i Targów eHandlu (www.targiehandlu.pl), których szósta edycja odbędzie się już 25.02.2014 w Poznaniu.

Do zobaczenia 21 marca na Stadionie Narodowym.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)