... ... ...

Szansa na dołączenie do kreatywnych z Gdańska jeszcze do 12 marca!

Dodane

04-03-2014

Mam Startup

Uwaga uwaga! Druga szansa dla kreatywnych – Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter ogłasza dodatkową rekrutację do projektu dla osób z pomysłami na kreatywny biznes.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Go Creative Biznes na Start to projekt Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter skierowany do osób chcących uruchomić swój biznes związany z branżą kreatywną. Do kogo skierowany jest projekt? Gdzie można pozyskać informacje? I finalnie, co można zyskać biorąc udział w przygodzie z biznesem kreatywnym?

Aleksandra Miedzyńska koordynatorka projektu o konkursie:
 „Go Creative to przede wszystkim obszerne wsparcie jakie udzielamy osobom planującym rozpoczęcie działalności z obszaru branż kreatywnych rozpoczynając z nimi podróż od samego pomysłu do założenia firmy. W procesie preinkubacji zajmujemy się profesjonalnym wsparciem edukacyjnym. Wraz z mentorami branż kreatywnych i doświadczonymi przedsiębiorcami uczymy jak stworzyć model biznesowy oraz doskonalimy techniki pitchingu. Kolejno przygotowujemy naszych podopiecznych do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy model biznesowy w formie Elevator Pitch. W procesie Inkubacji projektu, wspieramy procesami mentorskimi oraz doradztwem indywidualnym i szkoleniami. Finaliści projektu otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe, główna nagroda finansowa to 15 000 złotych. Projekt realizujemy dzięki finansowaniu Miasta Gdańsk, ponadto sponsorem jest grupa Energa”

W poprzedniej edycji zwycięskimi pomysłami na biznes stały się Aeon Form – design funeralny, Lulu and the Pug – ekologiczne ubranka dla najmłodszych oraz KS Movment – pokazy free run i parkour.

Robert Kowalczyk firma Aeon Form, czyli ubiegłoroczny zwycięzca konkursu Go Creative Biznes na Start: 
„Go Creative to projekt, który pomógł nam uświadomić sobie, że mimo młodego wieku i doświadczenia, które dopiero zbieramy, potrafimy uruchomić rzeczy, których bez wsparcia projektu nie bylibyśmy w stanie zrobić, polecam wszystkim którzy chcą zmienić coś w swoim życiu i zrealizować swoje marzenia”.

Uczestnicy Go Creative podkreślają jednak, że sam projekt był dla nich wielką przygodą oraz szansą na poznanie wielu, inspirujących osób.

Anna Iwańska uczestniczka Go Creative 2013: 
„Projekt Go Cretaive to przede wszystkim grupa rewelacyjnych, prężnych i odważnych osób, którzy trafiają na siebie w dobrym miejscu i dobrym czasie!”

Rekrutacja do projektu trwa od 3 lutego do 13 marca 2014. 
Więcej informacji oraz ankieta zgłoszeniowa na stronie www.biznesnastart.pl

Komentarze (0)