Organizatorzy Startup Fest Agora 2014 ogłosili listę dwudziestu najlepszych startupów, które 27-28 marca zaprezentują się podczas finału czwartej edycji Startup Fest Agora.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Startup Fest Agora 2014 to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych w branży przeglądów polskich startupów oraz łącznik pomiędzy światem dojrzałych i młodych projektów. Na tegoroczną edycję konkursu napłynęło ponad 300 konkursowych zgłoszeń, znacznie więcej niż w roku ubiegłym.

- Zostaliśmy dosłownie zasypani zgłoszeniami. Mimo to dosyć sprawnie udało nam się "odcedzić" dwudziestkę najciekawszych projektów. Z ciężkim sercem musieliśmy odrzucić wiele ambitnych pomysłów. Do finału zaprosiliśmy bardzo solidnie przygotowane zespoły i co ważne - z bardzo różnorodnymi projektami. Wygląda na to, że jak co roku Startup Fest pokaże to, co najlepsze na polskiej scenie startupowej. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie z finalistami - mówi Maciej Wicha, Dyrektor ds. partnerstw i rozwoju biznesu.

W tegorocznym finale zaprezentuje się dwadzieścia młodych biznesów. W finale zobaczymy: Shoople.pl, MySpiroo, Telmedicin, Shelley Cloud, Automater, Brix.io, Prześwietl.pl, NUTLANDIA, Harimata, Tidio Elements, Wooloo.pl, Magnesowy, Selly, Enteye, Social WiFi, BoxOfAds.com, Ecologic, Audiofy, Clouto, Windu.org.

Więcej informacji o finalistach na stronie startupfest.pl.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)