... ... ...

Trwa konkurs na uczestnika pierwszego polskiego filmu o startupach

Dodane

18-03-2014

Mam Startup

Powstający film dokumentalny pt. „Anatomia startupu” w reżyserii Aleksandra Dembskiego podsumuje kilkuletni okres rozkwitu startupów w Polsce i jednocześnie będzie promować młodą przedsiębiorczość.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Każdy z Was ma szansę na udział w filmie. Szukamy nietuzinkowych postaci â startupowców z własną receptą na sukces. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas zgłoszenie za pomocą formularza umieszczonego na stronie: www.anatomiastartupu.pl. Konkurs trwa do 31 marca 2014.

W nowoczesnej formie zostaną przedstawieni młodzi ludzie, którzy nie boją się ryzykować i realizują marzenia; historie dotyczące startupów na różnych etapach ich rozwoju, zarówno te, które zakończyły się sukcesem, jak i te, które nie powiodły się i upadły. Będzie to dobra lekcja przedsiębiorczości nie pozbawiona jednak humoru.

Film będzie skierowany do startupowców, ale także do tych, którzy spotykają się z tym pojęciem po raz pierwszy. Celem będzie promocja przedsiębiorczości, edukacja i rozrywka. Na uczelniach w całej Polsce odbędą się liczne pokazy filmu oraz wykłady i dyskusje dotyczące zagadnień startupowych. Film będzie także rozpowszechniany międzynarodowo w trakcie cyklu specjalnie przygotowanych wydarzeń.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)