ENCE PENCE to projekt, w którym pasja stworzenia czegoś oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju splotła się z chęcią dzielenia się radością i wszystkim, co kojarzy się z ciepłem, pozytywną energią i kreatywnym działaniem.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

 

Żyj kolorowo, Euforia, Radość, Frajda, Uniesienie – to nie tylko nazwy kolekcji bransoletek, ale hasła przewodnie, które przyświecają autorkom projektu. Wychodzą one z założenia, że każdy człowiek powinien żyć barwnie, ciesząc się otaczającym światem i ludźmi dookoła. Każdorazowo podkreślają, że ENCE PENCE to nie tylko kreatywny projekt, lecz przede wszystkim styl życia – chęć wypełniania wszystkiego dobrą i pozytywną energią.

Bransoletki ENCE PENCE to nie tylko wychodzenie naprzeciw nowym trendom, lecz także radość z projektowania tego, co wyjątkowe i płynące z przekonania, że życie warto wypełniać jedynie tym, co barwne i ciepłe – stąd ręczne wykonanie, wszystkie kolory tęczy, które ożywią i pokolorują nawet najbardziej pochmurny dzień roku.

Kolekcja zawiera linię damską, męską oraz dziecięcą. Wszystko po to, aby każdy mógł mieć przy sobie element poprawiający nastrój i gwarantujący najlepszy humor. W procesie tworzenia dobierane są materiały najlepszej jakości, każda bransoletka wykonana zostaje z niezwykłą dbałością o szczegół tak, aby każdy jej posiadacz czuł się wyjątkowy i wyróżniony.

Wychodząc z założenia, że czyn należy przekuć w działanie, ENCE PENCE stworzyło akcję charytatywną „Pokoloruj dzieciom świat…”, która wspiera Fundację Rodzin Adopcyjnych. Wraz z Magdalena Różczką, która zaangażowała się w akcję, ENCE PENCE zaprojektowało bransoletki, których sprzedaż wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku. Akcja „Pokoloruj dzieciom świat…” zyskała wielu sympatyków i wsparły ją kolejne znane osoby, m.in.: Paweł Małaszyński, Jan Wieczorkowski, Beata Sadowska, Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Więdłocha.

Komentarze (0)