12 listopada ruszył pierwszy etap konkursu dla młodych przedsiębiorców ScaleMeGlobal, organizowanego przez PARP w ramach projektu "Wspieramy e-Biznes – WEB.GOV.PL". Uczestnicy konkursu swoje innowacyjne projekty zaprezentują szerokiemu gronu inwestorów i ekspertów biznesu podczas konferencji ICT Summit już 3 grudnia.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

ScaleMeGlobal to organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs skierowany do przedstawicieli środowiska startupowego z Polski. Jest niepowtarzalną okazją dla uczestników do zaprezentowania swoich projektów inwestorom z zagranicy i mentorom biznesu.

Konkurs składa się z dwóch etapów. By wziąć w nim udział, należy w kilku słowach opisać swój projekt oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konferencji ICT Summit. Spośród wszystkich zgłoszeń 10 najlepszych zostanie wybranych do finału, który obędzie się już 3 grudnia.

W trakcie krótkiej prezentacji finaliści będą mieli szansę zaprezentowania swoich innowacyjnych pomysłów na biznes przed międzynarodowym jury składającym się ze znanych inwestorów i mentorów biznesowych. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni sesją coachingową z Donem Dodgem lub Paulem Jozefiakiem.

Wymiana wiedzy i doświadczeń

Konferencja ICT Summit odbywająca się w dniach 3-4 grudnia 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie, to wyjątkowe spotkanie przedstawicieli różnych części ekosystemu start-upowego oraz okazja, by spotkać inwestorów z Europy, USA i Izraela, aniołów biznesu i przedstawicieli funduszy Venture Capital. Udział w konferencji wezmą też największe koncerny technologiczne, wysokiego szczebla przedstawiciele administracji publicznej oraz polskie i zagraniczne media. ICT Summit ma na celu zaprezentować w międzynarodowym środowisku potencjał polskiej branży ICT.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości "Wspieramy e-Biznes – WEB.GOV.PL". Konferencja odbędzie się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem. Udział jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://ict.web.gov.pl/#about

Komentarze (0)