Vooch to interaktywna aplikacja dedykowana na telefony komórkowe, smartfony i tablety, której główną funkcjonalnością jest bezpośredni kanał reklamy i komunikacji między klientem, a firmą-partnerem handlowym w czasie rzeczywistym w formie kuponu rabatowego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Atutem aplikacji jest nienachalne wykorzystanie technologi geolokalizacji, za pomocą której użytkownik samoczynnie wybiera kategorie produktów albo usług, a aplikacja samoczynnie wskazuje najlepsze oferty w okolicy - naturalnie bez irytujących sms-ów i spamów.

Również zapłata za produkty i usługi odbywa się w POI podczas konsumpcji oferty bez potrzeby ujawniania karty kredytowej lub zakupu "na zapas".

Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość krótkoterminowych zmian promocji lub włączenia nowej, co zaoszczędza druk ulotek i wszystkie koszty związane z kolportażem. W ciągu paru minut następuje zmiana kampanii rabatowej.

Aplikacja znajduje duże zainteresowanie wśród użytkowników, gdyż korzystanie z niej możliwe jest:

  • w każdym miejscu,
  • o każdej porze,
  • w czasie rzeczywistym, bez potrzeby zabierania wycinanych kuponików oraz ulotek.

Aplikacja Vooch dostępna jest pod adresem http://m.vooch.pl, prezentacja systemu dostępna jest na platformie YouTube pod adresem: http://www.youtube.com/user/VoochPolska.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)