... ... ...

Masz pomysł na biznes w sieci – zgłoś go w konkursie e-nnovation i wygraj 10 000 euro

Dodane

26-07-2011

Lech Romański

Pozostało tylko 5 tygodni, aby wziąć udział w „Start with e-nnovation"- konkursie na najlepszy pomysł na projekt internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest on organizowany już po raz drugi przez Grupę Allegro.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na biznes w sieci. Pod uwagę brane są projekty, które mają szansę zmienić oblicze Internetu – strony czy gry społecznościowe, serwisy do realizacji e-płatności, aplikacje mobilne, narzędzia wspierające funkcjonowanie firm w sieci, platformy ułatwiające e-handel.

Udział w „Start with e-nnovation” to, oprócz możliwość wygrania 10 000 euro, szansa na pokazanie swojego projektu i jego ocenę przez doświadczonych praktyków e-biznesu, blogerów, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych czy inkubatorów startupów. Zaistnienie i promocja w branży są jednymi z kluczowych elementów rozwoju młodych przedsięwzięć.

- Sukces w konkursie startupów podczas e-nnovation 2010 otworzył przed nami wiele drzwi i rozpoczął dwumiesięczny maraton wyjazdów, spotkań, wywiadów i prezentacji – mówi Robert Janeczek z zubibu.com, projektu wyróżnionego w zeszłorocznej edycji „Start with e-nnovation”. Dzięki temu nasz produkt stał się rozpoznawalny, co bardzo ułatwiło rozmowy z pierwszymi klientami i partnerami biznesowymi. Efekt promocyjny wydarzeń, takich jak e-nnovation jest nieporównywalny z niczym, co na własną rękę może osiągnąć mała, rozpoczynająca działalność firma – dodaje.

Aby zgłosić swój projekt w konkursie, należy do 28 sierpnia 2011 roku  przesłać jego krótki opis przedstawiający:

  • innowacyjność;
  • model biznesowy i możliwości wdrożenia na rynku IT;
  • ocenę potencjalnych korzyści społecznych i biznesowych.

Na tej podstawie komisja konkursowa ocenia nadesłane pomysły. Jury „Start with e-nnovation” wybierze pięciu finalistów, którzy zostaną zaproszeni na międzynarodową konferencję e-nnovation, aby przedstawić swój projekt uczestnikom spotkania. Po prezentacji jury wyłoni najlepszy w Europie Środkowo-Wschodniej pomysł na biznes internetowy, wyróżniony także zostanie projekt, który najbardziej przypadnie do gustu publiczności.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie http://e-nnovation.pl/contest_project/.

Więcej informacji na stronie http://e-nnovation.pl/contest/ a także w materiale video:

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)