Obecnie każdy ceni sobie wolną chwilę, której brakuje w pogoni za sukcesem i pieniędzmi. Szybko płynący czas nie pozwala wielu osobom na dokształcanie się czy podjęcie szkoleń lub kursów.

E-learning odpowiada na problemy związane z brakiem czasu. Nauczanie z wykorzystaniem Internetu jest niewątpliwie formą dydaktyczną, która pozwala na zastrzyk wiedzy bez konieczności fizycznej obecności na sali wykładowej. Dzięki tej formie nauki można przejść nie tylko szkolenia i kursy. E-learning może być rozwiązaniem nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jedną z platform, która umożliwia kursy e-learningowe w szerokim zakresie tematycznym jest TOKEO.pl, pierwsza w Polsce platforma kompleksowego doradztwa online. Platforma ta zrzesza nie tylko Ekspertów wielu dziedzin, ale oferuje pomoc w praktycznie każdej z dziedzin. Twój nauczyciel znajduje się po drugiej stronie monitora.

Choć serwis istnieje na rynku Polskim dopiero od dwóch miesięcy, już udało im się zyskać Ambasadorów TOKEO, którymi są m.in: Maciej Lewiński - certyfikowany trener Google AdWords i Google Analytics, który na terenie całej Polski przekazuje swoją wiedzę na temat analityki internetowej, Wojciech Paździor - coach kariery i właściciel firmy Active Strategy, który pomaga zwiększyć satysfakcję z tego, co się robi, a swoje sesje przeprowadza również w formie e-learningowej. Do ich grona należy również liczna grupa nauczycieli, trenerów, szkoleniowców oraz specjalistów BHP, którzy oferują kursy za pomocą Internetu, a po ukończonym szkoleniu przesyłają certyfikaty za pomocą e-maila.

Na TOKEO można zaczerpnąć wiedzy nie tylko od znanych osobowości. Można też odbyć korepetycje, przygotować się do egzaminów oraz nauczyć języka obcego. Każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o IT czy przejść kurs dobrego sprzedawcy, znajdzie skuteczne rozwiązanie na platformie. Porady zawodowe i szkolne dzięki TOKEO to już nie problem.

Metoda e-learningowa jest wciąż stosunkowo młoda. Liczna grupa potencjalnych odbiorców nie do końca ma świadomość potencjału nauki online. TOKEO zorientowało się na prężnie rozwijający się rynek, a tym samym na rosnące i zmieniające się potrzeby konsumentów. Oferuje nie tylko pomoc dydaktyczną, ale doradztwo biznesowe, finansowe, prawne, sesje psychologiczne, pomoc architektów, konsultacje medyczne, trenerów personalnych, dietetyków online a także wiele innych grup kategorii.

TOKEO to platforma, która łączy Ekspertów wielu dziedzin. W jednym miejscu można załatwić wszystkie swoje problemy, rozwiać wątpliwości lub nauczyć się języka obcego. Daje możliwość spotkania się z Ekspertem online o każdej godzinie i w każdym miejscu. Wystarczy mieć pod ręką komputer z dostępem do internetu, a zdobywanie wiedzy staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Komentarze (0)