... ... ...

kliklogo.pl - pierwszy w Polsce profesjonalny sklep z gotowymi projektami logo

Dodane

01-09-2011

Lech Romański

Ruszył pierwszy na polskim rynku profesjonalny sklep z gotowymi projektami logo. W ofercie kliklogo.pl znajdują się setki projektów z różnych branż.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Dotychczas, aby zamówić logo dla swojej firmy należało przejść rutynowy proces projektowania. W większości transakcji schemat wyglądał podobnie. Pierwszym krokiem jest wybieranie grafika lub firmy, kolejnym opisanie swoich preferencji i oczekiwanie na zamówiony projekt. Gdy koncepcja logo jest gotowa, zazwyczaj istnieje możliwość dokonywania  poprawek. Po osiągnięciu oczekiwanego efektu dostajemy odpowiednie pliki z naszym logo. Proces ten jest nie rzadko bardzo czasochłonny. Dzięki Kliklogo użytkownik może wybrać gotowy, profesjonalny projekt logo i dostosować go na potrzeby swojej firmy lub produktu. Proces kreacji zostaje zatem skrócony do minimum.

Geneza pomysłu i cel
Od lat zajmujemy się projektowaniem identyfikacji wizualnej dla firm. Z doświadczenia wiemy, iż nie łatwo jest połączyć profesjonalizm z oczekiwaniami finansowymi klienta. Często ograniczone możliwości finansowe powodują niekorzystne skutki. Ekstremalnym, chodź nie rzadkim przypadkiem, są logo-samoróbki, wykonane przez właścicieli bądź pracowników firm, nie mających doświadczenia w projektowaniu. Kliklogo jest kompromisem. Projekty są w pełni profesjonalne, zgodne ze światowymi trendami, ale dzięki temu, że nie są to projekty dedykowane możemy zaoferować je w atrakcyjnych cenach.

Odbiorcy
Jeżeli nie chcemy, podejmować ryzyka i mamy trudności z zaufaniem projektantowi, możemy kupić gotowe logo. Użytkownik widzi projekt, który kupuje, zatem nie istnieje ryzyko nie trafienia projektanta w gust Klienta. Oczywiście jest także możliwość modyfikacji projektu – przede wszystkim zmiany nazwy firmy, ale także koloru lub czcionki. To co najważniejsze i odróżnia nasz serwis od innych podobnych przedsięwzięć zagranicznych, to fakt ,że logo jest sprzedawane tylko raz. Prawa autorskie wędrują do klienta, a projekt znika z oferty Kliklogo.
Zachęcamy również do współpracy freelancerów. Jeżeli grafik posiada niewykorzystane projekty logo, może sprzedać je za pośrednictwem naszego serwisu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)