Obowiązek prowadzenia comiesięcznych rozliczeń z narodowym Funduszem Zdrowia wymaga od lekarzy nie lada wysiłku. Bezpłatny portal dla lekarzy eNFZ.pl upraszcza ten proces do minimum.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


eNFZ.pl to nowopowstały portal, który oferuje szybkie i bezpłatne rozliczenia z NFZ wraz z automatyczną weryfikacją danych. eNFZ.pl przeznaczony jest dla lekarzy specjalistów oraz osób zarządzających prywatną placówką medyczną. Portal stanowi alternatywne rozwiązanie w stosunku do już istniejących systemów oferowanych na rynku. Jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, darmowy, z pełną automatyzacją procesu rozliczeń, możliwością importu danych z pliku itp.

Osoby korzystające z systemu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia przy pomocy portalu eNFZ.pl mają do dyspozycji szereg usprawnień, których brakuje w dotychczasowych systemach, takich jak terminarz wizyt, gruper czy powiadamianie pacjentów o wizycie poprzez SMS. Aktualizacje dokonują się automatycznie, co pozwala na uniknięcie problemów związanych samodzielnym aktualizowaniem. Program weryfikuje wprowadzone dane automatycznie poprawiając błędy, co minimalizuje ryzyko nieotrzymania refundacji z NFZ.

eNFZ.pl jest wyjątkowo praktyczny. Program działa on-line; użytkownik ma 24-godzinny dostęp do informacji z dowolnego miejsca. Ponieważ program, dostępny pod adresem www.enfz.pl jest niezależny od systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze, jedyne, co potrzeba do prowadzenia rozliczeń, to dowolny komputer podłączony do Internetu, z dowolną przeglądarką Internetową. Korzystanie z serwisu pozwala zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i nerwów.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)