Nie współpracujemy z korporacjami, tylko konkretnymi ludźmi, którzy w nich pracują – Paweł Sieczkiewicz (Telemedi.co)

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Nie współpracujemy z korporacjami, tylko konkretnymi ludźmi, którzy w nich pracują – Paweł Sieczkiewicz (Telemedi.co)

Udostępnij:

W ramach cyklu Strefy Zarządzania Uniwersytetu SWPS zrealizowaliśmy wywiad z Pawłem Sieczkiewiczem z Telemedi.co. Przedsiębiorcę zapytaliśmy między innymi o to, czy telemedycyna stanie się naszą przyszłością? Jakie rozwiązania z okresu pandemii sprawdzą się w nowej rzeczywistości? Jak wygląda współpraca takiego startupu z korporacjami? 

Tutaj zobaczycie nagranie z poprzedniego webinaru z Danielem Żukowskim i Filipem Gąsiorowskim z platformy WeDoo

Kiedy rozpoczęła się epidemia koronawirusa, zostaliśmy skazani na wizyty u lekarza w formie konsultacji telefonicznej. Była to dla nas wielka nowość, a także wyzwanie. Podobnie dla lekarzy i placówek medycznych. Wielu mogło się przekonać, że to bardzo przydatne i wygodne rozwiązanie. Jednak firmy, które oferują podobne usługi istnieją nie od dziś. Tak jak polski startup Telemedi.co, który obsługuje międzynarodowych klientów w kilkunastu krajach i współpracuje z korporacjami. 

– Przy współpracy startupu z korporacjami należy pamiętać o tym, że nie współpracujemy z korporacjami, tylko konkretnymi ludźmi, którzy w nich pracują. Jako startup ciężar całej tej współpracy trzeba przyjąć po swojej stronie. Mam tu na myśli to, że trzeba zrobić wszystko co się da, żeby zapracowanym osobom po drugiej stronie odciążyć pracę. Oznacza to, że trzeba swój produkt przygotować najlepiej jak się da tak, by nie budził obiekcji, że coś pójdzie nie tak – komentuje Paweł Sieczkiewicz.

Paweł Sieczkiewicz – Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, nagrodzony „Lwem Koźmińskiego”. Trzykrotnie znalazł się na liście dwutygodnika „Forbes” „30 under 30”. Założyciel i prezes zarządu Telemedi.co – firmy udzielającej zdalnych konsultacji medycznych (w ośmiu językach) dla klientów ubezpieczeniowych i assistance w kilkunastu krajach. Telemedi.co to polski startup, który stworzył rozwiązanie służące do kontaktu online z lekarzami. To rozwiązanie stanowi remedium na problem kolejek do lekarzy, słabego dostępu do specjalistów i konieczności podróży do gabinetu czy przychodni. W maju tego roku Telemedi.co nawiązało współpracę z Plusem. W efekcie klienci sieci przy stałej comiesięcznej opłacie mogą za pomocą czatu, rozmowy wideo lub telefonicznej bez limitu konsultować się z lekarzem internistą albo pediatrą.

Kolejny webinar już 5 sierpnia

Już 5 sierpnia o godz. 18.00 odbędzie się kolejny odcinek z cyklu Strefa Zarządzania Uniwersytetu SWPS, w którym Marta Wujek będzie rozmawiać z Martytną Zastawną z WoshWosh. Pod tym linkiem można się zapisywać na to wydarzenie.