Nokia: Wykorzystujemy VR do employer brandingu (podcast)

Dodane:

Damian Jemioło, redaktor MamStartup.pl Damian Jemioło

Nokia: Wykorzystujemy VR do employer brandingu (podcast)

Udostępnij:

Nokia to jedna z najstarszych i największych firm technologicznych w Europie. W najnowszym odcinku MamStartup Podcast rozmawiamy z Danielem Rodzeniem i Mariuszem Gorczakiem o pracy w Nokii, rozwoju sieci 5G i wykorzystywaniu przez firmę VR-u.

Daniel Rodzeń i Mariusz Gorczak to menedżerowie krakowskiego oddziału Nokii. Daniel pełni funkcję squad group leadera, z kolei Mariusz jest head of 5G i odpowiada za rozwój tej sieci przez fińską korporację. Obaj menedżerowie z powodu pandemii koronawirusa zainteresowali się VR-em, który wdrażają do firmy w ramach działań employer brandingowych.

– Z powodu pandemii koronawirusa brakowało nam aspektu czucia obecności drugiej osoby. Siedząc przed komputerem, patrząc w ekran – używamy tylko kamer. Widzimy tę osobę, ale nie mamy poczucia jej obecności. Daniel zaczął się interesować VR-em i tak najpierw zaraził tym mnie, a potem zaczęliśmy to wdrażać w całej organizacji – mówi Mariusz Gorczak.

Z Danielem Rodzeniem i Mariuszem Gorczakiem rozmawiamy o rozwoju sieci 5G, VR-ze oraz projektach Nokii – nie tylko tych employer brandingowych. Sprawdź najnowszy odcinek MamStartup Podcast.

Posłuchaj również:

Ten epizod powstał we współpracy z Nokią.