Odzyskaj płynność finansową z Idea Money. Wydarzenie rusza na połowie listopada

odzyskaj plynnosc finansowa z idea money wydarzenie rusza na polowie listopada
Udostępnij:
Weź udział w listopadowym wydarzeniu organizowanym przez Idea Money i popraw swoją płynność finansową. Podczas eventu uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zapobiegać powstawaniu długów i jak zatrzymać przy sobie klientów.

Idea Money tworzy nowy, ciekawy projekt. W połowie listopada (17.11.2015) odbędzie się spotkanie z przedsiębiorcami na którym będą poruszane tematy dotyczące płynności finansowej. Eksperci przybliżą przedsiębiorcom nowoczesne możliwości i rozwiązania finansowania działalności. Spotkanie będzie miało miejsce w innowacyjnej przestrzeni Idea Hub przy ul. Polnej w Warszawie (przy metrze Politechnika). Jednego dnia odbędą się 4 moduły trwające ok 1-1,5h. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią prelegenci: Katarzyna Kreczmańska-Gigol SGH, Jerzy Kachnowicz, Paulina Bernatek-Brzózka. Uczestnicy wydarzenia będą mogli znaleźć odpowiedzi na pytania: jak poprawić płynność finansową, jak zapobiegać powstawaniu długów oraz jak odzyskać należności i nie stracić Klienta. Ostatni panel prowadzony przez trenerkę biznesu Paulinę Bernarek-Brzózkę będzie dotyczył tematu flow w pracy, czyli jak pracować z klientami by czerpać z tego energię i zyski – od pozyskania do długotrwałej relacji. Między wystąpieniami podczas przerwy kawowej będzie czas na pytania w kuluarach i networking.

Wydarzenie jest bezpłatne. Chęć wzięcia udziału należy zgłosić drogą mailową na adres: [email protected] lub rejestrując się https://promocje.ideamoney.pl/lpp/sm/faktoring/1509-zaproszenie/

Zdjęcie główne artykuły z pixabay.com