Open banking z perspektywy startupu - weź udział w naszej ankiecie

Udostępnij:
PSD2 i Open Banking to tematy, które mocno poruszają scenę startupową. Postanowiliśmy zbadać, w jaki sposób je odbieracie. Czy nowe regulacje będą stanowiły zagrożenie czy szansę dla fintechów? Czy powinniśmy oczekiwać ewolucji czy rewolucji? Jakiego podejścia oczekujecie od instytucji bankowych? Jak oceniacie inicjatywę Polish API?

To tylko kilka pytań z naszej ankiety. Wszystkie odpowiedzi są anonimowe (chyba, że zechcecie by było inaczej, wówczas możecie skontaktować się z nami mailowo pod adresem [email protected]), a wynikami badania podzielimy się z Wami na łamach MamStartup.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć Wam więcej niż kilka minut. Już teraz bardzo dziękujemy Wam za poświęcony czas.

Wypełnij ankietę >>>

PS

W tym roku na konferencji InfoShare 2019 od ekspertów dowiecie się m.in. jakie big data stoi za bankami oraz dlaczego „fintech is the new black”. Jeśli chcecie wygrać jedno z 3 podwójnych zaproszeń, w konkursie jaki przygotowaliśmy dla naszych czytelników wspólnie z programem Let's Fintech with PKO Bank Polski, tu znajdziecie szczegóły.

 

Zobacz również:

Firma KPMG i Związek Banków Polskich sprawdziły, jak polskie banki, banki spółdzielcze oraz podmioty, które mogą się stać TPP postrzegają ideę otwartej bankowości. Badaniem zostali objęci również klienci. Czy banki obawiają się zmiany regulacyjnej? Czy klienci zaufają nowym graczom?

Raport „PSD2 i Open Banking. Rewolucja czy ewolucja?”