Packhelp i Inuru stworzyły świecącą etykietę do butelki szampana Cattier

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Packhelp i Inuru

Udostępnij:

Startupy Packhelp i Inuru połączyły siły, aby wspólnie stworzyć interaktywną etykietę dla francuskiego domu szampana Cattier. Pierwsza partia butelek z etykietami z podświetleniem w technologii OLED będzie już wkrótce dostępna na wybranych rynkach.

Inuru, który w 2020 roku zebrał 10 ml zł, zajmuje się inteligentnymi opakowaniami. Pochodzący z Berlina startup opracował technologię cienkiego jak papier interfejsu wizualnego – technologię ELF, czyli filmy OLED z własnym zasilaniem, które można zintegrować z dowolną powierzchnią, elastyczne, wodoodporne, a przede wszystkim reagujące na interakcje.

Etykiety z wykorzystaniem tej technologii pojawią się na butelkach szampana Cattier. Aby zrealizować ten projekt, Inuru połączyło siły z polską platformą opakowań Packhelp. Packhelp zaprojektował etykietę na butelkę szampana zintegrowaną z technologią ELF, która jest nie do odróżnienia od tradycyjnych etykiet używanych w branży.

etykieta na butelkach szampana Cattier

Packhelp i Plenti

Wcześniej Packhelp połączył siły z Plenti, polskim startupem zapewniającym dostęp do elektroniki na żądanie w ramach subskrypcji, bez konieczności zakupu. Obie firmy zaprojektowały pudełka wielokrotnego użytku, które klienci Plenti zwracają wraz z wypożyczanym sprzętem. Wytrzymała konstrukcja z polipropylenu obsłuży wiele zamówień, a sam materiał może zostać przetworzony aż osiem razy.