Pasja ponad wszystko. Już 15 października zapraszamy na cykl spotkań pt. Moda na biznes

pasja ponad wszystko juz 15 pazdziernika zapraszamy na cykl spotkan pt moda na biznes
Udostępnij:

"Moda na Biznes" to cykl czterech spotkań tematycznych, podczas których prelegenci przedstawiać będą różne czynniki związane z biznesem i prowadzeniem własnej firmy. Pomysłodawcą i organizatorką wydarzeni jest Julia Daroszewska, właścicielka mocno zdywersyfikowanego start-upa, która w 2013 roku w ramach Juwenaliów zorganizowała pierwszy w historii Politechniki Wrocławskiej Pokaz Mody.

- Mój promotor namówił mnie, żeby w jakiś sposób połączyć pasję do mody i biznesu przynajmniej nazwą– wyjaśnia. Tak powstała „Moda na Biznes”. 

Spotkania z cyklu „Moda na Biznes” dedykowane są przede wszystkim osobom, które rozważają otwarcie własnej działalności. Mają zmotywować i zainspirować oraz pomóc w podjęciu decyzji odnośnie ścieżki swojej kariery. - Mówi organizatorka wydarzenia - Julia Daroszewska. - Podczas czterech spotkań tematycznych prelegenci będą przekazywać słuchaczom to, czego nie ma w książkach ani czego nie uczą na studiach. 

Pierwsze spotkanie ma się odbyć już 15 października o 19:00 na kampusie Politechniki Wrocławskiej. Jego tematem będzie "Pasja ponad wszystko", a prelegentami ludzie, którzy byli w stanie zmienić swój kierunek o 180 stopni, całkowicie rezygnując z planów, by zając się tym, co kochają, wytrwać w tym w czasie trudnych początków i przestać pracować wraz z dniem, kiedy ich pasja zaczęła ich utrzymywać. 

Więcej szczegółów odnośnie cyklu "Moda na Biznes" można znaleźć na stronie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.