Payeye startuje z nową usługą e-payeye. Za zakupy w e-commerce klienci zapłacą w mgnieniu oka

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Payeye startuje z nową usługą e-payeye. Za zakupy w e-commerce klienci zapłacą w mgnieniu oka

Udostępnij:

PayEye stworzył i wdrożył technologię pozwalającą na płatności spojrzeniem bez użycia gotówki, karty, smartwatcha i telefonu teraz idzie o krok dalej i ze swoją najnowszą usługą inteligentnych płatności e-payeye wchodzi do świata e-commerce.

– To dla nas niezwykle ważny moment. Po wielu miesiącach intensywnych prac udało nam się z sukcesem przenieść łatwość, szybkość, bezpieczeństwo i wygodę, którą oferujemy w płatnościach spojrzeniem do świata e-commerce, tworząc inteligentne, ekspresowe płatności e-payeye. Teraz zakupy w sieci będą realizowane również w mgnieniu oka – komentuje Daniel Jarząb, Prezes Zarządu PayEye.

– Stale rozwijamy i wdrażamy nowoczesne, bezpieczne i wygodne usługi płatnicze w Polsce. Rozwój elektronicznych usług płatniczych dla zakupów internetowych i mobilnych, to po wydawnictwie kart kolejna usługa ITCARD dedykowana dla branży fintech. Dzięki naszym rozwiązaniom i doświadczeniu, klienci płacący w Internecie dostają możliwość szybszej i wygodniejszej realizacji transakcji, przy wykorzystaniu technologii PayEye – mówi Jarosław Chrzanowski, Prezes Zarządu ITCARD.

– Płatności e-payeye z punktu widzenia użytkowania są niezwykle proste. Co ważne, są dostępne dla kupujących na urządzeniach mobilnych, gdzie po wybraniu produktu wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do podsumowania płatności, jak również dla osób dokonujących płatności na komputerach stacjonarnych, gdzie wystarczy zeskanować widget dostępny na stronie sklepu internetowego aplikacją PayEye i potwierdzić jednym kliknięciem podsumowanie płatności. Nie ma już potrzeby wypełniania formularzy czy rejestrowania się na stronach sklepu, bo finalizację płatności autoryzujemy w naszej aplikacji.  Automatycznie i bezpiecznie podstawiamy dane użytkownika wraz z preferowaną kartą, którą wcześniej dodał do naszej aplikacji oraz z adresem dostawy,  co znacznie skraca czas całego procesu. – tłumaczy Daniel Jarząb. – Naszym celem jest, by użytkownicy z poziomu aplikacji PayEye mogli kompleksowo zarządzać swoimi zakupami. Damy im możliwość nie tylko dokonywania płatności, ale też śledzenia przesyłek, zarządzania zwrotami czy dokonywania automatycznych zakupów. Głęboko wierzę, że niebawem PayEye stanie się główną i najbardziej pożądaną aplikacją do robienia zakupów. – dodaje Prezes PayEye.                                                   

e-payeye dla właścicieli sklepów e-commerce

Co istotne, e-payeye można bardzo łatwo zintegrować z najpopularniejszymi platformami zakupowymi – PrestaShop, WooCommerce, Magento, a także customowymi rozwiązaniami po API.

PayEye  to firma, która pierwsza na świecie opracowała aplikację pozwalającą na nowoczesne płatności biometryczne spojrzeniem oraz ekspresowe i bezpieczne płatności w internecie. By cieszyć się bezpieczną i szybką płatnością wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację PayEye, uzupełnić podstawowe dane, zrobić selfie, podpiąć swoją kartę płatniczą i uzupełnić dane do wysyłki. Idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem w punktach stacjonarnych lub jednym kliknięciem w sklepach internetowych. 

Sieć terminali stworzonych przez PayEye to największa na świecie infrastruktura, na której można potwierdzać transakcje jednym spojrzeniem dzięki połączeniu biometrii oka i twarzy. Firma intensywnie pracuje nad wdrożeniem w najbliższych miesiącach nowych terminali eyePOS 3, które jako pierwsze na świecie obsługiwać będą wszystkie rodzaje płatności: biometryczne, zbliżeniowe i kartowe. Mają one być gotowe jeszcze w tym roku.

 

PayEye przygotowuje się do ekspansji w Stanach Zjednoczonych

PayEye laureatem konkursu Data Economy

PayEye rozpoczął współpracę z restauracją Azia Restaurants