PayEye rozpoczął współpracę z restauracją Azia Restaurants

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

payeye

Udostępnij:

PayEye nie zwalnia tempa. Ekspansja wrocławskiej firmy i jej innowacyjnej technologii pozwalającej na płatności spojrzeniem przyspiesza. Z jej usług można skorzystać w restauracji Azia Restaurants w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia.

Azia Restaurants to kolejne miejsce w Polsce i pierwsza restauracja w Warszawie, w której za zamówienie będzie można zapłacić spojrzeniem. AZIA Concept to restauracja, gdzie na powierzchni ok. 1200 metrów kw., spotykają się smaki i aromaty kuchni Dalekiego Wschodu. Żeby skorzystać z płatności spojrzeniem od PayEye wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą.

– Ogromnie się cieszymy, że jesteśmy pierwszą restauracją w Warszawie, w której klienci za swój posiłek mogą zapłacić jednym spojrzeniem. To na pewno wyróżni nas na lokalnym rynku i ułatwi realizacje płatności. Jestem przekonana, że dzięki temu odwiedzą nas nowe osoby, które będą ciekawe nie tylko pysznej azjatyckiej kuchni, ale też będą chciały przetestować płatności spojrzeniem – komentuje Magdalena Skorupka Jackowska Managerka Azia Restaurants.

– Rok 2023 to kolejny bardzo ważny etap dla naszego rozwoju. Cieszymy się, że do współpracy z nami dołączają kolejni partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy nasz projekt i wspólnie sprawiamy, że płatności stają się jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze. Takie miejsca jak Azia Resturants są dla nas szczególnie ważne, bo to właśnie z takimi partnerami już wkrótce pokazywać będziemy światu naszą technologię opartą na naszym najnowszym multifunkcyjnym urządzeniu eyePOS 3, na którym realizować będzie można nie tylko transakcje biometryczne, ale również te standardowe kartowe czy zbliżeniowe – dodaje Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Ekspansja PayEye

Obecnie PayEye bardzo mocno stawia na ekspansję. Technologia pojawiła się już wcześniej w Warszawie m.in. w wybranych salonach Komputronik oraz w Muzeum Pieniądza NBP, w którym można nie tylko przetestować płatności spojrzeniem, ale też zobaczyć pierwsze historyczne już dziś biometryczne terminale płatnicze PayEye.

O PayEye

PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem. Wystarczy pobrać aplikację PayEye, dzięki której jej użytkownicy mogą w wygodny i bezpieczny sposób zatwierdzać płatności w sklepach stacjonarnych i jeszcze w tym kwartale również w sklepach e-commerce.

PayEye w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem terminali eyePOS trzeciej generacji, które już niebawem będą obsługiwać płatności biometryczne, zbliżeniowe i tradycyjne. Równocześnie spółka otworzyła biuro w Dubaju i właśnie zarejestrowała spółkę w USA, gdzie rozwiązanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

 

Pierwszy stok narciarski na świecie, na którym zapłacicie… okiem. PayEye z umową z Snow and Ski Machnice