PayEye wchodzi do Warszawy i Poznania. „Okiem” zapłacisz w Komputroniku

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

komputronik

Udostępnij:

Płatność spojrzeniem jest już dostępna w nowych miastach. Od 5 listopada z usługi mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy i Poznania. Terminale eyePOS 2.0 znajdą w salonach Komputronik w centrum handlowym Arkadia i Posnania.

Komputronik jako pierwsza sieć w Polsce i na świecie w połowie października wprowadził płatność spojrzeniem w swoim wrocławskim salonie. Teraz z usługi PayEye mogą skorzystać klienci firmy w jej warszawskim i poznańskim salonie.

– Ta ekspansja daje nam możliwości dotarcia do nowych klientów, a także do bliższego zaprezentowania naszej usługi niezwykle interesującym rynkom. Jestem pewien, że wielu mieszkańców Warszawy i Poznania, równie szybko jak wrocławianie, przekona się do płatności spojrzeniem – mówi Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Płatności spojrzeniem

PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Realizacja płatności jest bardzo prosta.

Wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela. Płatność zrealizujemy spojrzeniem.

Bezpieczne płatności

PayEye to technologia zapewniająca obecnie najbezpieczniejszą formę realizowania płatności na świecie. Terminal eyePOS jest zabezpieczony przed każdą formą wycieku danych.

Dane przekazywane są jedynie w ramach zamkniętej infrastruktury poprzez szyfrowane połączenie. Do realizacji płatności wykorzystywane są tokeny, czyli zaszyfrowana postać karty płatniczej. Generowaniem tokenów oraz zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji zajmuje się ITCARD.

Do końca roku PayEye chce wprowadzić na rynek 300 urządzeń na terenie całego kraju.