Mamy pierwsze informacje na temat odświeżonej wersji Apple TV?

Dodane: 05.10.2020

Agata Ruszkowska

Udostępnij:

Od wielu miesięcy mówi się o tym, że Apple wypuści na rynek nową wersję AppleTV. Pierwsze przecieki na temat nowego sprzętu już krążą po sieci.
Apple nie tylko szykuje premierę nowych iPhone’ów z serii 12, ale także wkrótce zaprezentuje nowe modele Apple TV – będzie to już ich 5. generacja. Firma nie zdradza szczegółów na temat swojego produktu przed oficjalną premierą, ale już wiadomo, że będziemy mieć do wyboru dwie wersje.

Użytkownik Twittera o nicku @choco_bit podzielił się nowymi informacjami na temat dwóch modeli Apple TV. Według niego Apple szykuje jeden model z chipem A12, a drugi z układem „podobnym do A14X”. Do tego ma powstać nowy pilot (i być może jednocześnie kontroler do gier?) obsługujący urządzenie.

Nie są to oficjalne informacje na temat nowego produktu od giganta z Cupertino, ale najczęściej takie przecieki w dużej mierze pokrywały się z prawdą.

Nowe modele Apple TV, już w premierowej odsłonie, zobaczymy prawdopodobnie podczas konferencji produktowej, która odbędzie się 13 października.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem