Pierwszy łódzki Meetnight już 10 czerwca!

pierwszy lodzki meetnight juz 10 czerwca
Udostępnij:
Łódzki Meetnight odbędzie się 10 czerwca w Centrum Konferencyjnym Instytutu Europejskiego (ul. Piotrkowska 262/264), początek o godzinie 16:00, koniec... oficjalnie o 21:00, ale afterparty na pewno potrwa dłużej!

Meetnight to nocna konferencja IT połączona z giełdą pracy. Do tej pory odbyło się pięć edycji naszego wydarzenia.

 

Naszym celem jest zniesienie barier pomiędzy pracą a rozrywką. We wspólnej przestrzeni coworkingowo-wystawowej uczestnicy będą mogli spotkać się z przedstawicielami najważniejszych firm z branży, a w sali konferencyjnej odbędą się sesje wykładów i warsztatów.

W programie przewidziano wiele atrakcji – m.in. panel dyskusyjny, hackathon, imprezę prowadzoną przez DJ-a oraz wirtualny turniej piłki nożnej. U nas nie będzie metalowych stelaży oraz masy niepotrzebnych ulotek, zamiast tego będzie można swobodnie porozmawiać ze swoimi przyszłymi znajomymi z pracy, a może nawet zagrać ze swoimi następnym szefem lub szefową na konsoli.

Wydarzenie jest całkowicie darmowe. Uczestnicy otrzymają pakiety startowe z upominkami od naszych partnerów. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia