Pliki graficzne do tworzenia stron internetowych

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

W związku z tym, że z Internetem mamy już do czynienia od jakiegoś czasu rosną wymagania użytkowników internetu co do samych stron. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o zarabianiu na stronach czy blogach internetowych i oczywiście jest to możliwe, ale żeby zaistnieć w sieci trzeba mieć obecnie …

W związku z tym, że z Internetem mamy już do czynienia od jakiegoś czasu rosną wymagania użytkowników internetu co do samych stron. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o zarabianiu na stronach czy blogach internetowych i oczywiście jest to możliwe, ale żeby zaistnieć w sieci trzeba mieć obecnie naprawdę dobrą stronę internetową.

Naturalnie grunt to odpowiednia treść, która ma interesować, zaskakiwać czy nawet wzburzać osoby odwiedzające, ale czy sama treść wystarczy? Z wyników ankiet przeprowadzonych wśród odwiedzających strony internetowe wynika, że większość osób bardziej zwraca uwagę na grafiki, niż na treść. Oczywiście jeśli grafika jest ciekawa, wówczas skłaniamy się do przeczytania tekstu, a jeśli nie po prostu opuszczamy stronę. Istotna jest oczywiście odpowiednia budowa strony, która powinna być przyjazna dla użytkownika, tak żeby nie było problemów z odnalezieniem odpowiednich treści i elementów.

Skąd wziąć pliki graficzne do tworzenia i rozwoju stron internetowych?

Jeśli zajmujemy się prowadzeniem strony internetowej czy bloga na poważnie warto jest pomyśleć o najwyższej jakości zdjęciach czy innych plikach graficznych, które wzbogacą nasze artykuły. Miejscem, z którego możemy pobierać takie pliki jest bank zdjęć stockowych Depositphotos. Jeśli chcemy wykorzystywać zdjęcia na naszej stronie, muszą one posiadać licencję royalty-free, którą znajdziemy właśnie w bankach zdjęć tego typu. Sam Depositphotos powstał całkiem niedawno, ale jego zasoby bardzo szybko się rozwijają, niedawno przekroczyły 8 milionów plików stockowych, z których możemy korzystać do woli. W zależności od naszego zapotrzebowania możemy skorzystać z planów abonamentowych, których ceny widoczne są na załączonym obrazku,

lub korzystając z kupowania pojedynczych plików za kredyty. Jeśli początkowo chcemy sprawdzić jak będzie wyglądała współpraca z serwisem możemy wykorzystać darmowe zdjęcia stockowe korzystając z bezpłatnego abonamentu na próbę trwającego 7 dni, podczas których możemy pobierać do 5 plików dziennie (z całych zasobów serwisu).

Jak możemy się spodziewać, Depositphotos nie tylko sprzedaje zdjęcia, ale również zajmuje się ich kupowaniem. Jeśli tworzymy zdjęcia stockowe czy grafikę komputerową możemy zostać dostawcą i zarabiać na naszych pracach. Wystarczy się zarejestrować, przesłać 5 naszych przykładowych prac i po akceptacji możemy dodawać nasze prace do woli. Płatność uzyskujemy jako prowizję od sprzedaży naszych prac, która funkcjonuje na poziomie od 40 do 60 procent.

źródło: informacja prasowa