Powstaje raport „Odpowiedzialni za przyszłość”: weź udział w ankiecie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Powstaje raport „Odpowiedzialni za przyszłość”: weź udział w ankiecie

Udostępnij:

Wrocławski Park Technologiczny, Fundacja Pro Mathematica i Insight tworzą raport, który zbada społeczną odpowiedzialność polskich firm. Możesz zostać tego częścią – wystarczy, że wypełnisz ankietę.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zarządzasz firmą lub odpowiadasz w niej za obszar społecznej odpowiedzialności biznesu, możesz wypełnić ankietę – zajmie Ci to tylko 3 minuty. Wyniki zostaną zaprezentowanie w raporcie „Odpowiedzialni za przyszłość”.

Raport w służbie ESG

To już druga edycja raportu „Odpowiedzialni za przyszłość”, w którym znajdą się wyniki przeprowadzanej ankiety, komentarze ekspertów, case study oraz wywiady z liderami biznesu, edukacji i samorządu. Jest to projekt, który sprawdza postrzeganie społecznej odpowiedzialności w dobie ESG oraz rolę edukacji w rozwoju przedsiębiorczości. 

Raport zostanie wzbogacony o dodatkowe sekcje tematyczne i pokaże m.in. podejście do odpowiedzialności biznesu z perspektywy startupów

Pierwsza edycja ukazała się w 2023 roku. Zostało tam zaprezentowanych 20 kluczowych wniosków z badania, komentarze eksperckie m.in. Michał Łuczaka, prezesa Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, oraz ciekawe studia przypadku: kampania #mniejplastiku Credit Agricole i IT Girls rEvolution Academy na przykładzie Capgemini Polska.

 

MamStartup jest patronem medialnym raportu

Czytaj także: