Powstał pierwszy, polski akcelerator dla nauczycieli

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Powstał pierwszy, polski akcelerator dla nauczycieli

Udostępnij:

27 czerwca 2023 rozpoczyna się 1 edycja Akceleratora EduSpace – programu opracowanego dla Nauczycieli i Korepetytorów pragnących dokonać swojej transformacji cyfrowej.

Rozwój technologii cyfrowych przekształca świat edukacji. Akcelerator to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na kompetencje cyfrowe wśród nauczycieli. Czterotygodniowy program szkoleń kohortowych skupia się na praktycznym przekazie wiedzy i umiejętności, które pozwolą nauczycielom na stworzenie, wyprodukowanie i sprzedaż własnego kursu online.

W konkursie zostaną wybrane najlepsze projekty celem profesjonalnej ich produkcji i dystrybucji, a suma nagród wynosi 150 000 zł.

Program rozpoczyna się 27 czerwca 2023. Każdy tydzień Akceleratora to inne zagadnienia, zaczynając od wspólnego formatowania kursu, poprzez tworzenie planu, scenariusza produkcji, aż do publikacji na Platformie Edu Space i wykorzystania przez uczniów. Program umożliwia nauczycielom skuteczne przeniesienie swojej wiedzy w świat cyfrowy, poszerzając tym samym zasięg nauczania. 

Dodatkowo, uczestnicy skorzystają z szeregu korzyści, takich jak: 

  • cotygodniowe konsultacje z ekspertami, 
  • warsztaty w profesjonalnym studio produkcyjnym
  • bezpłatny roczny dostęp do platformy e-learningowej
  • prezentację kursu na Demo Day 
  • udział w konkursie z sumą nagród 150 000, w którym wybrane projekty będą miały szansę na profesjonalne produkcję swojego kursu online

Akcelerator Wiedzy to okazja do zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia swojego potencjału i wejścia na nową e-learningową przestrzeń. Program jest otwarty dla wszystkich nauczycieli i korepetytorów pragnących stworzyć własny kurs online. 

Aby dołączyć, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową (edu-space.app) i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Zgłoszenia można wysyłać do 22 czerwca 2023 do końca dnia. 

 

The Village otwiera marketplace: ,,Airbnb ze żłobkami i przedszkolami’’

Linguido wykorzystuje AI do automatycznego tworzenia spersonalizowanych materiałów do nauki języków