Powstała mapa polskich narzędzi zwiększających efektywność pracy

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Powstała mapa polskich narzędzi zwiększających efektywność pracy

Udostępnij:

Często możemy spotkać się z głosem, że w niedalekiej przyszłości to właśnie firmy, które biegle wykorzystują i wdrażają innowacyjne narzędzia w swojej pracy, staną się niekwestionowanymi liderami rynku. Z pewnością, rodzi się Wam w głowie pytanie – Jakie technologie i narzędzia warto włączyć do naszego arsenału, by sprostać wymaganiom jutra?

Z odpowiedzią przychodzi firma Commly, której zespół przygotował mapę polskich narzędzi zwiększających efektywność pracy.

Automatyzacja staje się kluczem do przyszłości – zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie. Z każdym dniem coraz więcej czynności i zadań zostaje zautomatyzowanych w celu poprawy produktywności, oszczędzania czasu i zwiększenia konkurencyjności. W tym dynamicznie zmieniającym się świecie, firmy, które zdolne są do adaptacji i wdrożenia nowoczesnych technologii, będą cieszyć się przewagą nad konkurencją. Osiągnięcie celów biznesowych – niezależnie czy są to OKR, KPI czy nasze własne ambicje – staje się łatwiejsze, kiedy mamy odpowiednie narzędzia.

Kategorie zawarte w mapie

Opracowana przez zespół Commly mapa ma przede wszystkim ukazać właśnie te szerokie możliwości, wsparcia codziennej pracy, oferowane przez polskie startupy. Autorzy podzielili mapę na kilka kategorii, ukazując innowacyjne rozwiązania mogące wesprzeć obszary działalności takie jak marketing, sprzedaż, HR, finanse czy prawny. Każda z tych kategorii oferuje innowacyjne rozwiązania, które powstały, by sprostać wyzwaniom współczesnego rynku.

– W erze cyfrowej, nie wystarczy tylko pracować ciężej – trzeba pracować mądrzej. Kluczem do sukcesu jest zdolność do szybkiego dostosowywania się i wykorzystywania dostępnych narzędzi, które naprawdę robią różnicę. Właśnie dlatego przygotowaliśmy naszą mapę, ukazującą polskie innowacje, zmieniające sposób w jaki pracujemy i pozwalające firmom nie tyle co funkcjonować, a prosperować. – komentuje Kacper Dach, COO Commly.

Jest to pierwsza wersja mapy polskich narzędzi wspierających efektywność pracy, dlatego jeśli używasz lub znasz narzędzie, które powinno się także na niej znaleźć, nie krępuj się i koniecznie daj znać jej autorom, pisząc na adres: [email protected]

Finalna wersja mapy ukaże się w II połowie września.

 

Powstała mapa polskich startupów związanych z AI. Jej twórcą jest Jan Szumada z Warsaw Equity Group

Accelpoint zmapowało polski ClimateTech